Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981: Çarpışma

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Marco'nun gelişi gibi bomba

Kullanılan: 198 73.3%
  • Sanji'nin sapıklığı gibi sıradan

Kullanılan: 40 14.8%
  • Koca Ana Korsanları gibi boş

Kullanılan: 32 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En düşük ödüllü yonkouya çizik bile atatamamis ezik ve emekli bir sag koldan fazlasi değil bahsettigin...Wb ve Roger a neredeyse denk 2 canavar var adada hatırlatırım.
Yonkou çizebilen birileri adaya geldiğinde böyle konuşursun o zaman. O adada o 2 canavarı çıkardığında Marco'dan daha vasıflı adam yok.

Ya Spoiler bölümünde yok çok saçma yok böyle şey mi olur yok şöyle kötü böyle güç böyle yonkou ailesi mi olur. Böyle 4 nova kaçar mı diye zilyon tane şey okudum. Bölüme bir girdim efsane ötesi. Mükkemmel troller . Tam komedi efsane. Yani hala bunu tek dövüş mangası sananlar var.uzun süredir anime izlemiyorum ama bu bölümün animesi efsane olur. Çoğu insan luffy ve tayfanın trollerini bayılıyor. Kf de bir grup fightçı baskınlığı ele geçirip bölümü kötülüyor. Acil müdahale lazım @Smoker :hhh::hhh:

Silinmiş Üye

Nasıl bir şey ifade etmiyor. Senin çizik diyerek geçiştirdiğin şey Shanksın ne kadar zoruna gitmiş. Kim de ne gücü var tam belli değil ki Adamların güçlerini, meyvelerini bir iki sahnede gördük sadece Marco Katadan aşağı değil Vista Smoothie'den Jozu'da Crackerdan. Ace, Perospero'yu yer. Snack'ı karşıkayack Teach var o olmasa Thatch olurdu. Oven, Daifuku onun altı zaten çel çöp onlar tutacak adam çok var. Orası sıkıntı değil. Sana WB korsanları detaylı işlenmedi derken şöyle özetliyeyim. Bir tier list yapmaya çalış ve Tüm wb komutanları bir sıraya dizmeye çalış şimdiden kolay gelsin
Miço zamanları olan şeyleri neden ciddiye alayım ? Çocuk Shanks'e yine çocuk olan Teach çizik atmış alt tarafı.
Bana diyorsun ki kimin gücünün ne olduğu belli değil git liste yap şunu yap ama kendin onu yer bunu yer diyorsun. :d
Marco'nun neyini gördün Katakuri'den aşağı değil diyorsun peki ? Wb'nin first matei olması dışında neyi var ? Ace neden Perospero'yu yener peki ? Teach neden hala Wb korsanıymış gibi konuşuyorsun ?

Üye silindi 1004

Hiçbir şey olmamış gibi gelip kınların arasına katılacak olması.
Yuh derim yani. İnsan bi neredeydin ne yaptın ne yedin ne içtin diye sorar.

Utanmdan savaştan beri Marco’nun anka halini görmedim diyor.
Kiku “biz pezevenklerin ellerindeyken sen neredeydin abi” diyip izo’yu çizmesini umuyorum.
Hangi savaştan beri Karasakalla olan savaşa da mı katılmamış bu vatansız? :hhh:

Peros Marco’yu görünce altına kaçırıyor.Çöp bile değil bunlar.Marco tek başına alır hepsini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık