Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın meyvesini hiç bilmediği bir adam karşısında Zoro bile nereden kimden geldiğini anlamıyor saldırının bence takılınması gereken nokta Luffy'nin saldırıyı yemedi değil KO olması
Şakayı geçersem öyle bir şey olmamıştır diye düşünüyorum sürpriz saldırılar yiyorlar bizimkiler Luffy'nin geleceği görme olayının hikaye olması haricinde çok da şey etmez bu darbeler yada eder mi bilemedim şimdi xD

Sizde Wano görünce iyice bez bebek yaptınız bizimkileri.
Bu saldırılar koyar mi onlara sanki 2 dk devam etse parcalarlar dı orada.

Şakayı geçersem öyle bir şey olmamıştır diye düşünüyorum sürpriz saldırılar yiyorlar bizimkiler Luffy'nin geleceği görme olayının hikaye olması haricinde çok da şey etmez bu darbeler yada eder mi bilemedim şimdi xD
Luffydeki Geleceği görme olayı biraz fazla abartıldı bence katakuri gibi sürekli kullanması için bir fight'ta denemekten fazlası gerekir odaklanmayıp savaş moduna girmediği sürece bu tür saldırıları yemesi kaçınılmaz.

Ne anladık gözlem hakisinden. Oda neden böyle yapıyor anlamış değilim. Bir karekteti demiri dövercesine geliştiriyor, bir seviyeye getiriyor sonra en olmadık yerde yerle yeksan ediyor karekteri. Heyecan katmak için, bilinemez olanı yapıyor olsa da artık çok baymaya başladı.

Son düzenleme:
Redon abimiz noktayı koymus.
Luffy is totally OK at the end of the chapter. Zoro gots the cut becouse he can’t see or predict Apoo attack.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 119)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık