Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam yanılmışım işte. Yeri geldiğinde mantıklı düşünüp kaçıyormuş ne yapam gerekiyor yine anlamadım? Bu arada ben oralarda Luffy ile dalga geçerken yine ciddi ciddi geçmiyordum her zamanki gibi şaka ile karışık yazıyordum ve Zoro’ya gereksiz laf edildiği için bak o zaman Luffy’e de gereksiz böyle laf edilir amaçlı yapıyordum :D
Hmm yine bir tuzluk macerası yani.:)

Ya Apoo gibi pek çok karakterin güçlerini doğru düzgün gösteremediği için oluyor bence, Luffy Apoo'nun kim olduğunu bile bilmezken Apoo Zoro'yu da Luffy'yi de tiplerinden tanıyor. Geçen bölümlerde de "E bunlar kılık değiştirdi de hiç kimse mi fark etmeyecek tiplerini?" diye sorular vardı, demek ki belli oluyormuş.

Hani daha önce de dedim bu başlıkta, En Kötü Nesil üyelerinin hemen hemen hepsi aynı kalitede adamlar, bazıları daha şanslı olup ön plana çıkabilirken (Luffy gibi) diğerleri arka plandan ilerliyor (Urogue). Apoo'nun ödülü zaman atlaması sonrası 350M gibi gayet iyi denecek bir seviyede gelmişti bu adamlar havadan kazanmıyor bu ödülleri, illa ki buna değecek bir şeyler yapmıştır.
Evet, amacı tanıtmak istemeseydi. Ki bence hasar almalarında da sıkıntı yok. Sadece sonradan hala avel avel bakmaları sıkıntıydı. :D

İlla ki büyük bir şey yapmışlardır. Caribou gibi birisi bile Nova olabilse de mangaka önüne geleni en kötü nesil yapmadı. İçlerinden bir tanesi Yonko.

Ben anlamadım luffynin durumu daha beter. Niye zoroya laf söylüyorsunuz. Zoro geleceği göremiyor. Luffy görüyor. 2 hamlede fıs oldu. Ben olsam fanı olmayı bırakırım :p

böyle zıtlaşmaların en büyük nedeni WCI'da luffy ve sanji'nin en ufak hareketlerinde gömülmeleridir.zaten forum o dönemden sonra geriye gitmeye başladı.böyle de devam eder artık boşuna kimse kimseye laf anlatmaya çalışmasın :D
Aynen vallaha başlatan taraf belli hatta Dressrosa ve BAA hatta PunkHazard'taki bazı şeyleri de unutmamak gerek. Luffy sırf Cracker ile karşılaştı diye adamı 5. tümen yapmışlardı Luffy 7. tümen seviyesi bile değildi. Bunlar hep o zamanların karşılıkları. Alttan alması gereken bir taraf varken daha da coşuyorlar.:(

Sorma ya, çok tuttum kendimi ama yazmak zorunda kaldım. Şu bölüm olanları mantıksız kılacak bin tane örnek vardır seride. Zoro, Killer'in darbesiyle bayılınca, Katakuri dövüşünde Luffy'nin aldığı darbeleri örnek gösteriyorlardı. İşte midesinin yarısı gitti, o halde Katakuri gibi bir adamla saatlerce dövüştü falan diye. Baktığın zaman mantıklı duruyor. Tabii bu yorumu yapanlar, Zoro'nun daha önce gösterdiği dayanıklılık örneklerini hiçe saymışlardı. Ee, şimdi ne oldu? Hani nerede midesiz bir şekilde Katakuri ile dövüşen Luffy? Bu saldırı daha mı büyük? Apoo daha mı güçlü? Değil. Mantıklı mı? Değil. Kafaya almış da, bilmem neymiş. Geçsinler bunları. Oda önemsemiyor bunları. Bugün buna bayılan Luffy, geçmişte ne saldırıları takmamıştır ve gelecekte de takmayacaktır.
+Sonsuz
Bir şey demiyecektim ama bazılarının sırtlanlığını görünce dayanamadım.

Saat: 09.00
Luffy Zoro ne güzel ikili.

Saat: 12.00 Luffy ile alakalı spoiler gelir.
Zoro fanları: Hahaha Luffy'e baa.

Saat: 12:15 Zoro ile alakalı spoiler gelir.
Yav şey mantıklı davrandı, Luffy için kaçtı haa.
İlk yorum şahsen benim bu foruma girmediğimde düşüneceğim şeyler.

9'dan sonra hani KO cular diye çığırtkanlık yapıp durdun. Aldın cevabını ben de güldüm.

Kaçmaması mantıklıydı Luffy KO olmuşken, sen haklısın aynen.

Arkadaşlar gerçekçi olalım. Luffy de zoro da apooyu birebir de alır. Şakası bir yana böyle. Ne zoro ne luffy öyle 2-3 hamle ile gitmezler. Dövüş devam etse ikisi de vücutlarına koka basarak ve sürekli hareket ederek dövüşürler. Apoo öyle hızlı gibi durmuyor ve önce ses çıkarması lazım. Kimse mal gibi beklemez o bir şeyler yaparken. Saldırı gücü yüksek ama saldırması zaman alıyor.
Bunun tersini diyen yok zaten.Apo uzaktan saldıran karakter.Dayanıklılığını bilemiyoruz ama pek sağlam değildir gibi duruyor.Olay Lufy gibi 1.5milyarlık bir karakterin sözde Kaido yu alacak birisinin tek yemesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık