Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro Luffy'yi olay çıkardığı için kalaylar.

Luffy: Oshiriko'yu saçtılar etrafa

Zoro: O zaman bin parçaya bölecem onları :D

Bir de milletin Oshiriko sevdasını anlamadığını ifade eden bir iç ses hahahahahaha
Hahaha birbirine bu kadar yakışan ve birbirini bu kadar tamamlayan başka ikili yok.
Kid-Killer aynı kafa adamlar değil mesela ya da Roger ve Ray de öyle. Bizimkiler tam tencere kapak. Mesela Kid’e ikisi de aynı şekilde sesleniyorlar oda çok güzel olmuş :D

Ben olayı çözdüm. Luffy geleceği gördüğü için bayıldı. Baktı apo iki saldırıda bunu perte çıkardı. Ben bunu yenemem dedi geleceği görerek. Sonra belki apoo gider diye ölü taklidi yaptı.

Zoro ölü haldeyken kumadan kaçmadı. Fujiden kaçmadı. Kesemediği mr1den kaçmadı. Ozdan kaçmadı. Doftan kaçmadı. Ölü haldeyken arlongtan kaçmadı. Birebir meydan okumalardan hıı kaçmadı. Adam bölümde akıllıca bir şey yapmış. Karşısında nasıl saldırdığını bilmediği birisi var. Adam bir anda gözlerini de kesip patlabilir. Bir yandan luffyi koruyup bir yandan kendi seviyesinde biri ile güle oynaya nasıl dövüşsün? Üstelik o kadar adam arasında? Hele bir de hedefi kaido iken niye orada vakit ayırsın? Sıktı artık kaçtı maçtı yorumun. Trollemin de bir usulü var. İlla kaçan birini arıyorsan meydan okuduğu halde bigmom, cracker ve katakuriden kaçan luffye laf sok. Gözün kör olmuş valla senin.
Ne trolü? Öncesinde Luffy ile birlikte kaçıyorlar. Apo ise Zoro'nun daha hızlı kaçmasına sebep oluyor sadece. Apo'dan kaçan Zoro'ya değil de Big Mom, Cracker, Katakuri'den kaçana laf sokayım.:D Zoro taktiksel geri çekildi ama Luffy kaçtı oluyor.:D

Yav bizim savaşımız var yara da almamam lazım, zaten bire bir de savaşmışyorum neyin gururu bu kaçayım. Bire bir savaştığımı düşündüğüm sıra kaçmam. Fanlarım da iyi hisseder.

Hahaha birbirine bu kadar yakışan ve birbirini bu kadar tamamlayan başka ikili yok.
Kid-Killer aynı kafa adamlar değil mesela ya da Roger ve Ray de öyle. Bizimkiler tam tencere kapak. Mesela Kid’e ikisi de aynı şekilde sesleniyorlar oda çok güzel olmuş :D
Kesinlikle, görmek isteyene bu ikilinin özel olduğunu anlatan tonla ayrıntı var bu bölümde. Buna @Alpamis de katılır diye tahmin ediyorum. Her ne kadar çimeni sürekli gömse de... :artiz:

Bilmiyorum. Hani sanki bizimkilerin ortalığı karıştırmasını istiyor gibi geldi o yorumundan.

Hatta Kaido'nun, Bm ile ittifak kurmasını ve Bm tarafının bizimkiler ile uğraşırken aradan çıkartmayı bile planlıyor olabilir.
BM tarafını sanmıyorum ama ortalığın karışmasını istiyor olabilir. F6 istemiyor bunu biliyoruz şimdilik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık