Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda, One piece bitirdikten sonra hentai işine el atacak hazırlık yapıyor bence.

Robin ve Nami seksilik konusunda ölümüne kapışır kazanan biz meme severler olur.

Kanjuro spoilerı da sürekli değişti. Bir Onigashima'da değil dendi, sonra Onigashima'da ama kayboldu dendi. Bakalım nereden çıkacak.

Üye silindi 5781

Bence bölüm fena değil. Geçiş bölümü olacağı belliydi.Geçiş bölümüne göre biraz hızlı bir bölüm ( Tabii eger Luffy olay cikartirsa ki bence cikartir , Oda seriyi cidden hızlandırdı konu olarak.)
Ne olmuş yav? Luffy tek başına yardırmış, Zoro da kayıp mı olmuş?
Evet

Pound'un ölmemiş olması beni üzer. Bir yonkonun mekanına girip hiç kayıp verilmemesi çok saçma hele ki Pound gibi saçma bir ara karakterin bile ölmemesi :( Şu serideki en kötü hikayeye sahip arc Balıkadam arc'ıydı Pound ölmemişse Whole Cake en kötü arc olur benim gözümde.

Bence bölüm fena değil. Geçiş bölümü olacağı belliydi.Geçiş bölümüne göre biraz hızlı bir bölüm ( Tabii eger Luffy olay cikartirsa ki bence cikartir , Oda seriyi cidden hızlandırdı konu olarak.)

Evet
Whole Cake arcta öyleydi savaş başlayana kadar her şey hızlı gidiyordu. Hatta bu seri bu hızla giderse mangaka baya baya bitirmeyi planlıyor diye düşünmüştüm. Savaşların hazırlık evrelerini hızlandırmış gibi görünüyor mangaka. Ama dövüşler çok saçma ilerliyor. Katakuri dövüşü bu serinin en kötü dövüşüydü adam dövmekten yorularak yenildi.

Üye silindi 5781

Whole Cake arcta öyleydi savaş başlayana kadar her şey hızlı gidiyordu. Hatta bu seri bu hızla giderse mangaka baya baya bitirmeyi planlıyor diye düşünmüştüm. Savaşların hazırlık evrelerini hızlandırmış gibi görünüyor mangaka. Ama dövüşler çok saçma ilerliyor. Katakuri dövüşü bu serinin en kötü dövüşüydü adam dövmekten yorularak yenildi.
Serinin en güzel ama saçma dövüşüydü.Luffy'nin anlamsız bir direnci vardı. Umarım Kaido savaşı daha gerçekçi olur

Çok iyi yorum. Gerçekten dövmekten sıkılarak yenildi böyle ağır saçmalık hiç olmamıştı.

Hiç de dövmekten yoruldu gibi durmuyordu. Luffy'nin g4'ünü yediği sıra suratı düştü adamın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık