Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach Yami Yami ile bile sağ kol seviyesi değildi. Neyin sağ kol üstü yav?
“Sağ kol veya daha üstü” yazıyor. Sağ kol üstü değil. Onu yazma sebebim de teach zaten.

adam sol kolu aşırı zorlanmadan aldı. Minimum sağ kol. Bu sadece meyve antiliğiyle açıklanacak bişey değil. Shanks yami yami’den habersizken bile ace’in yenileceğini tahmin edip gitti wb’ye.

Ace'i evire çevire dövdü. Yamisiz 4. komutanı indirdi. Gene yamisiz shanskye yara verdi. Ama sağ kol etmiyor ilginç.
Birader, sen sağ kol indirdiğini bildiğimiz Luffy'nin sağ kol seviyesinde olmadığını savunmak için konu yazan arkadaş değil misin?

@Starrk

Hangi sol kol? Hani WB tümen sıralamasının güce göre olmadığının açıklandığı ve boş koltuk diye Ace'e verilen 2. tümen komutanlığına oturmuş Ace'i mi kastediyorsun?

Ace'i evire çevire dövdü. Yamisiz 4. komutanı indirdi. Gene yamisiz shanskye yara verdi. Ama sağ kol etmiyor ilginç.
Mangadaki şu zaman sürecini ne zaman anlayacaksınız çok merak ediyorum.Kafa yapınıza göre Shanks şimdi yonkou ve herzaman o güçte veya ona yakın zannediyorsunuz.Şaka gibi yorumlar ciddiyim.Bu sadece basit bir örnek.Tüm karakterlerde yanlış olan aynı mantık.

Yanlış anladın. Yayınlamasının tabiki bir kıstası olucak. Bu da ekibiyle bağlantılı işte. Sadece hani bölüm biriktirmiş midir bayağı? Ya da oda'ya bir şey olması durumun da şirket önlem alıp sürekli çizim mi yaptırıyor ki sıkıntı olmasın diye. Sürekli bölüm bende isterim ama çıkartmayacağı zaten bariz.:good:
Yanlış anlamadım, bölümün birikmediğini biliyorum. Şu dönemde de birikmiyor zira ekip bir arada çalışamadığı için işler de yavaş işliyor. Bahsi geçen açıklamanın bütün hâlinde Oda bizzat diyor. :sapkali:

“Luffy’e kaido az gelir bi de big mom’ı ekleyeyim” diyerek kadını arc’a ekleyecek değil.

benim gördüğüm iki senaryo var. Ya normalde kaido inmeyecekken big mom yüzünden iner. Ya da “bi zahmet 2 yonkou’yu birden yenemesinler” bahanesiyle ilk savaşı kaybetmeleri normal karşılanır.

Bu savaşta flying six’i övüyor gibi mangaka. Muhtemelen bu savaşta inecek olan karakterler bunlar. Yıkımcılar ve kaido sonraya kalırsa şaşırmam ben.

bizimkiler kazanacaksa çok saçma bi savaş olacak. 2 yonkou var, 3 yıkımcı var, uçan altılı var. Stamina yetmez ki hangi biriyle uğraşsınlar?
Altılı ve yıkımcılar birbirini yorsa bi de 2 yonkou da aynı anda delirse veya birbirine girse anca öyle olur. Ama o şekilde kazanacaksalar kazanmasınlar zaten. Düşman kendi kendini yenmiş olur.
Mümkün değil.

Gerekirse Kaido Luffy'nin işini bitirecekken Bm araya girer Kaido'yu yaralar vs. Bir yonkou ve ekibi her şekilde düşecek. Mangaka boşuna mı dedi çok büyük bir savaş olacak diye ? F6 için mi o kadar güç toplanıyor ? Ayrıca bu kadar şey anlatılmış ve savaş temeli yapılmışken söz konusu yonkoular için başka bir zamanda tekrar hazırlık yapılmasını seri kaldıracak durumda da değil. Bu arc büyük handikaplarla, büyük saçmalıklarla ve büyük p-up'larla geçecek. Sonuç olarak yonkou inecek. Ikisi birden mi olur teki mi gider bilmem ama senaryo ikisinin de gideceği şekilde şekillenebilir. Bunun altyapısı var.

Yami teach nasıl sağ kol lvl oluyor yahu.Yendiği Ace 2.komutan seviyesi miydi sanki.Ace iyi güçlü adam ama Jozu'nun ondan güçlü olduğu net.Vista bile daha güçlü olabilir Ace'den.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık