Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big mom'un krize girip gözü hiçbirşey görmüyorken Kaido'ya dalması ve zayıflatması sonrasında savaş sonuna kadar baygın kalması en uygun senaryo
Çünkü kimse gelmiyor :D Gelmiyorken bunun olma ihtimali artıyor.Bu kadar tahmin edilebilir birşeyi yaparsada yaratıcılık ölmüş demektir bu adamda

Bu handikap olayı da gerekli bir şey aslında. Linlin ve muhtemelen kaido normal insan bile değiller. Doğuştan güçlüler. Teach de aynı şekilde anormal. Roger sıradan bir insandı ve kk olduğunda ellili yaşlarındaydı. Şimdi bakıyoruz bizimkiler de müttefikler de normal insan. Luffy lastik meyvesiyle on senede anca yumruk atabiliyordu. Böyle bir karakterle bu kadar güçlü düşmanları yeneceksen ya karşı tarafa bir handikap vermen gerekiyor ya da anormal bir güç artışı vermen gerekiyor ki o da one piece'te pek olmuyor. Mangaka en baştan çok güçlü bir karakter tasarlamayıp üzerine çok güçlü düşmanlar tasarladığında ister istemez böyle durumlar oluşuyor. Yonkoular ile bu yaşta karşılaştığına göre demek ki karakterlerin raftele ulaşması da yine bu yaşlarda olacak demektir. O yüzden yapacak bir şey yok gibi. Seri baştan böyle tasarlanmış

Bu kadının doğru düzgün normal sahnesi yok zaten. Bu kadar kusurlu olup bu kadar büyüyebilmek herhalde istese de ölememesiyle mümkün. Bu arc gene saçla sapan şeyler yapacak mecbur. Üstüne kaido da saçmalayacak. Mecbur yani bunlar bir kere vurdu mu ikinciye gerek kalmıyor çünkü. En büyük savaş gücün savaşın ilk saniyesinde savaş dışı kalıyor olaya gel. Görünmez haki iyi güzel darbe vuracak da bunların yıkılması için kaç bin yumruk gerekecek ben ona kafa yoramıyorum. O yüzden bir hinlik düşünüldüğü kesin bence. Law olur apoo olur Hawkins olur artık kim olursa her türlü pisliği küçük düşmeyi göreceğiz bu arc emin oldum ben :D
Katılıyorum ben de. Kendi güçleriyle yenecek gibi değiller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık