Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım bir konu var. Bunlar neden kaidoya gratiste indirim duyan kızlar gibi koşuyolar? Hayır yani sanırsın ilk varan indircek kaidoyu. Ulan tek yemeye mi meraklısınız? Kendini o balyozdan nasıl savuncan? Benim bununla ilgili teorim var zaten ama yani o olmada nasıl savuncan kendini kaidoya. Teorime göre, hawkins bunlara kukla canı verecek atıyorum 300 tane. 300 kide 300 luffye 300 lawa. Kaido bunlara her vurduğunda o kuklalar ölecek bu sürede hakilerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Kuklalar da kaidonun kendi adamları olacak. Hawkins öyle ayarlamış olcak. Neyse yani eğer böyle bişey olmazsa ben yine sonucun aynı olcağını düşünüyorum. Yine teke gitcekler. Hadi tek olmasın 2 ye gitsinler. Yine gelsinler üçüncüye yine kaybederler.
Kaidonun nasıl ineceği belli neredeyse kesin bilgi yani; Adam bunları dövmekten harap ve bitap düşecek, ben vurmaktan bezdim bunlar dayak yemeye doymadı arsız veletler oynamıyorum deyip kafa üstü atlayıp boynu altında kalacak ve yılların emektar kadrolu canavarı kederinden düşecek.
Olmaz demeyin,
Kötek yemekte bir sanattır, sanatın ve sanatçın en büyük destekçisidir oda sensei...
Tutmayın küçük enişteyi...

Pff bırak Allah aşkına reyiz nasıl yendiğini gördük. Bu arc'ta yonkoyu tek alamayacak, zibilyon tane yardım alacak buna itiraz edecek olan yoktur sanırım. 2 arc sonra anca yonko gücüne çıkar her zaman ki gibi.
Öyle mi diyorsun. Bir yanlışlık olmasın :hmm::fool:

Hala çözemediniz Luffy'nin birisine kaybetmesi için arada devasa bir güç farkının olması gerektiğini. :artiz: Hakileri tamamladı çocuk. Geriye meyve uyanışı, varsa bir özeliği kral haki ve her şeyin sesini duyma zımbırtısı kaldı. Bu 3 skill'le birlikte Roger'ın seviyesine ve büyük ihtimalle ötesine de geçecek. Siz de hala tutturmuşsunuz yok King yok şu yok bu. Oruç mu vurdu la başınıza? :( Luffy şu anda King'i tek bir güç artışına dahi ihtiyaç duymadan patlatır geçer. Ne kadar zorlanacağı kişisel görüşe kalmıştır orası beni ilgilendirmez ama kağıt üstünde King'in Luffy'ye karşı şansı sıfırdır.
+2 bin.

Şu patlatmalı hakiyi öğrenmeseydi Beckmann gibi sağ kolların ondan güçlü olma ihtimali vardı ama artık öyle bir ihtimal kalmadı gibi.
Beckmann'ın gücü her ne kadar Shanks'la mukayese edilebilir seviyede de olsa sonuçta Luffy'nin Shanks'a yetişmesine de bir şeyi kalmadı. Köşeyi dön hemen sağda Shanks. Hadi bakalım aslanım Lüfi.

Kimonosuyla etrafta şöyle bir göbek atsa. Herkes savaşı bırakıp Linlin'i seyretse. Kaido da para sıkıştırsa Linlin'in göğsüne .d
Bu kadının doğru düzgün normal sahnesi yok zaten. Bu kadar kusurlu olup bu kadar büyüyebilmek herhalde istese de ölememesiyle mümkün. Bu arc gene saçla sapan şeyler yapacak mecbur. Üstüne kaido da saçmalayacak. Mecbur yani bunlar bir kere vurdu mu ikinciye gerek kalmıyor çünkü. En büyük savaş gücün savaşın ilk saniyesinde savaş dışı kalıyor olaya gel. Görünmez haki iyi güzel darbe vuracak da bunların yıkılması için kaç bin yumruk gerekecek ben ona kafa yoramıyorum. O yüzden bir hinlik düşünüldüğü kesin bence. Law olur apoo olur Hawkins olur artık kim olursa her türlü pisliği küçük düşmeyi göreceğiz bu arc emin oldum ben :D

Hala çözemediniz Luffy'nin birisine kaybetmesi için arada devasa bir güç farkının olması gerektiğini. :artiz: Hakileri tamamladı çocuk. Geriye meyve uyanışı, varsa bir özeliği kral haki ve her şeyin sesini duyma zımbırtısı kaldı. Bu 3 skill'le birlikte Roger'ın seviyesine ve büyük ihtimalle ötesine de geçecek. Siz de hala tutturmuşsunuz yok King yok şu yok bu. Oruç mu vurdu la başınıza? :( Luffy şu anda King'i tek bir güç artışına dahi ihtiyaç duymadan patlatır geçer. Ne kadar zorlanacağı kişisel görüşe kalmıştır orası beni ilgilendirmez ama kağıt üstünde King'in Luffy'ye karşı şansı sıfırdır.
Monet, mr3, cc gibi örneklerde var. Luffy çok low düşmanlarada kaybedebiliyor aptallığından

WCI arcından sonra Luffy zaten 5. İmparator olarak anılmıştı. Savaşa girmeyeceği tek imparator Shanks ve kesin savaşacağı, canına okumaktan en çok zevk alacağı imparator Teach var. Haliyle adada diğer kalan 2 imparator aynı anda bulunduğuna ve savaşa dahil edildiğine göre Luffy bu arc sonunda Kaidoyu tek başına indirmese bile, hatta yenmese bile, oluşumuna verdiği ve vereceği büyük zarardan dolayı 5. İmparator olarak değil doğrudan Yonkou olarak anılacaktır. Buna da her türlü toynağımı basar imzamı atarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık