Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlarda iki üç bölümdür gereksiz bir öz güven ve gaz var yalnız. Hatta mangaka özellikle yapay bir pozitif ortam profili çiziyor. Çok yakında ebelerininkini görecekleri için olsa gerek.
Her şey mangakanın planı dahilinde bu rahatlık ondan bence. Artık karakterler de farkına varmış durumun ruh kazanıp nasılsa bize bir şey olmaz rahatlığıyla hareket ediyorlar. Big momu tamamen unutmanın başka açıklaması olamaz çünkü

Her şey mangakanın planı dahilinde bu rahatlık ondan bence. Artık karakterler de farkına varmış durumun ruh kazanıp nasılsa bize bir şey olmaz rahatlığıyla hareket ediyorlar. Big momu tamamen unutmanın başka açıklaması olamaz çünkü
Çok yakında Luffy de kızgın yağın içine atılacak haberleri yok. :/ Neyse Luffy'nin sırtındayken anlarlar artık işin ciddiyetini xd

Anladım.Bende farklı bir kaynaktan forumda geçmeyen bir spoiler mi geldi acaba dedim.Kimin sözü geçer derken zaten zoro hiçbir zaman bu olaya girmedi.Kenarda ya uyur ya da antreman yapar.
Sanki Luffy'nin çok geçiyo :D Yemek yiyip balık tutuyor sadece :D Dedikleri sözünü dinletecek ağırlıkta olması.
Var o Zoro'da.Luffy'dede var.Üçüncüyü aradılar ama bulamadılar .s

Baksana law plana dahil etmedi bile. Law bence zaten Oda'nın kafasının içindeki " boşuna uğraşıyoruz bu işlerle " diyen sesi temsil ediyor
Doğru diyorsun. Daha gidip dayaklarını yiyecekler, sonra denizciler gelecek, sonra başka bir round daha olacak derken... Ohoo çok var yav bu arc'ın bitmesine.

Doğru diyorsun. Daha gidip dayaklarını yiyecekler, sonra denizciler gelecek, sonra başka bir round daha olacak derken... Ohoo çok var yav bu arc'ın bitmesine.
Harbi Bm ve tayfası varken hiçbiri ondan bahsetmiyor.Bide bu azman karı bizimkileri görse saniye düşünmeyip parçalayacak durumda.Hadi bizim salakları es geç Law da Kid Bm ile Kaidonun ittifak yaptığını bilmesine rağmen tek düşmanları Kaidoymuş gibi davranıyorlar.Allahlarına kavuşurlar normal bir seride ama işte ibrahim tatlıses şansı var bunlardada,ölmezler.

Daha ne rezillikler göreceğiz kim bilir :D zaten jinbeinin bir anda sapasağlam gelmesi de işkillendiriyor beni. Linlin ile bir anlaşma yaptılarsa kaidoyu indirmek için işler güzel bir hal alabilir

Harbi Bm ve tayfası varken hiçbiri ondan bahsetmiyor.Bide bu azman karı bizimkileri görse saniye düşünmeyip parçalayacak durumda.Hadi bizim salakları es geç Law da Kid Bm ile Kaidonun ittifak yaptığını bilmesine rağmen tek düşmanları Kaidoymuş gibi davranıyorlar.Allahlarına kavuşurlar normal bir seride ama işte ibrahim tatlıses şansı var bunlardada,ölmezler.
Ben Oda olsam bizimkileri cenazelerine gidiyorlarmış gibi kasvetli ve ciddi çizerdim. Hem daha etkileyici hem de daha gerçekçi olurdu. Şunların hallerine bakan bunlar düğüne mi gidiyor hayırdır der. :D

@arcadia
Jinbei'de de gereksiz bir mutluluk vardı zaten. Çıkar yakında kokusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık