Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X Drake yeni girdi tayfaya. Diğer üyelerin giriş tarihleri meçhul ama Sasaki ve Who's Who da eski kaptanlar. Kidd, Apoo ve Hawkins de aynı şekilde, kaptandılar. Kaido, Nova avcılığı yapmış muhtemelen, Luffy'i de dövüp üye yapmaya çalışmıştı. Sasaki ve Who's Who'yu da potansiyellerini görüp peşlerine düşmüştür. Belki Oruç'un peşine Nova olduğu için düşmüş olabilir, Oruç fiziksel olarak aşmış olan kişilere karşı tam bir baş belası. Kaido ile bir versus yapmış olabilir, Kaido bunu dövmüş ama Oruç sürekli güç kazandığı için alt edememiş olabilir. Kiddgilleri tayfaya almak için aşağı atlamış, ikisini alıp Kidd'i hapse tıkmış. Daha da önemlisi, adam sert yumruğuyla masaya vurup milleti tayfaya sokuyor, korku imparatorluğu kurmuş. Güçlü olduğu sürece kimse karşı çıkamayacaktır kendisine ama olası bir tehdit durumunda başını almak isteyecek çok kişi olacaktır tayfasında.

Amacının intikam olduğunu düşünüyorum. Xebec Kaido, Bm, Wb ve Şiki'yi tayfasına katmış. Geçmişini net olarak gördüğümüz iki kişi var; Wb ve Bm. Bu ikisi psikolojik olarak bunalımlı büyümüşler. Bm malum zaten anlatmaya gerek yok, Wb fakir bir çocukluk geçirmiş, yetimdi de muhtemelen. Kaido ve Şiki'yi bilmiyoruz ama bu ikisi de kötü birer geçmişe sahip olmaları muhtemel, Kaido çok acımasız, Şiki ise çok sert mizaçlı biri. Dünyayı yıkmak adına Xebec'in tayfasına katıldılar, onun davasına ortak oldular diye düşünüyorum. Dünya Hükümeti hepsine çektirdi bir şekilde, o yüzden onlarda Xebec'in sancağı altında birleştiler. Nihayetinde ayrıldılar. Wb ailesini oluşturdu, Bm ırk ayrımı olmayan bir aile, Şiki WG düşmalığı yapmaya devam etti. Pekala Kaido'nun gayesi ne öyleyse? Belki Xebec'in misyonunu devam ettirmek istiyordur.

Oda'nın Rocks muhabbetini ortaya atalı çok oldu. Altını yavaş yavaş dolduruyor, BM ve Kaido yaşıyorlar. Bu ikisinin başına Tiç'i koysak, yeni bir Rocks korsanları görür müyüz acaba? Bu ark sonuna doğru Wano'ya Tiç gelebilir, zırt pırt Tiç'i gösterip duruyor Oda, hadi hayırlısı :D
Kaido da teachin shanksliğini mi yapacak? Olabilir belki büyük savaş arzusu belki WG ile işi olsun.

Kaido da teachin shanksliğini mi yapacak? Olabilir belki büyük savaş arzusu belki WG ile işi olsun.
Kanjuro hiyoriye gitmiş ilginç bir strateji kanjuro için. Belki orochiye yine yeni kuşlar yollamıştır. Flying sixin gücünü göstermek de çok oturaklı gelmedi bana. Göster oğlum amcana gibi.

Spo doğruysa ondan yola çıkarak kapışma bekliyorum açıkçası. Ama f6'nın jack belki diğerlerini alabileceğini sanmıyorum.
Geçiş bölümüne göre kötü değil gibi bölüm.

Momo kardeşini görürse ejder formu bakarsın şaşkınlıktan power up yapar.:hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık