Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav he he Jinbei, Akainu falan hep haki kısmış günlerce sürdürdükleri dövüşlerde.
jinbei vs ace veya akainu vs aokiji dövüşlerinde haki kısma değil de belki kısa aralar vermiş olabilirler ortaklaşa. hayır sonra ortaya çıkarsa kafamız karışmasın diye diyorum.

Şu şu kadar saat dövüştü bu bu kadar saat dövüştü evreni pek bir şey ifade etmesin ya bence pıçakcı, sırf hype kasacağım dövüş çizmeyeyim diye ODA'nın kaçamakları Mohji ve Cabaji'nin 12 saat aralıksız dövüştüğü evrende sence seviyeleri nedir bu ikilinin diğerlerinden pay biçersek :D Çok da şey etmemek lazım ama sen bilirsin gene. :D
Çaylak Ace'in ve Jinbei'nin 5 gün dövüştüğü yerde,dövüş sürelerinin seviyeleri belirttiği mi düşünülüyor yoksa :D
Kimin kimi kaale alıp almadığına göre güç biçeceksen en son Katakuri in suratına tukuruyordu kardeşi.Al burdan seviye biç.

Begenin korkup kaçtığı Neko ve onun dengi İnu ile 5 gün aralıksız dövüşü hasar almadan olayı atlatiyorsun.Bu ezik karakterlerin dövüşü değil.Ben de şu kadar dövüştüler kyaa çok güçlü demiyorum zaten.İnu ve Nekoya bu kadar direnmişse bunlardan güçlüdür.Kraker bunlarla bu kadar dovusemezdi.Sonra biri çıkıp çöp diyor.Komedi yani.

Çaylak Ace'in ve Jinbei'nin 5 gün dövüştüğü yerde,dövüş sürelerinin seviyeleri belirttiği mi düşünülüyor yoksa :D
Şimdi olası bir Jack vs Neko veya Neko'da olmasına gerek yok Jack ayarında biri gelsin karşısına bakalım dövüşü kaç gün sürüyormuş öğreniriz malum 5 gün dinlenmeden hem Neko'ya hem de İnu'ya karşı savaştı sıra sıra.

Kimin kimi kaale alıp almadığına göre güç biçeceksen en son Katakuri in suratına tukuruyordu kardeşi.Al burdan seviye biç.

Begenin korkup kaçtığı Neko ve onun dengi İnu ile 5 gün aralıksız dövüşü hasar almadan olayı atlatiyorsun.Bu ezik karakterlerin dövüşü değil.Ben de şu kadar dövüştüler kyaa çok güçlü demiyorum zaten.İnu ve Nekoya bu kadar direnmişse bunlardan güçlüdür.Kraker bunlarla bu kadar dovusemezdi.Sonra biri çıkıp çöp diyor.Komedi yani.
Valla reis önümüz Wano göreceğiz onun seviyesinde bir adam illa karşısına geçip savaşacak aynı 5 günlük dayanıklılık performansını bekliyorum Jack'ten :)

Haki azalıp biten bir şey. Günlerceyi bırak luffy 10 saat g4 açsa hakisi bitiyor.
jinbei vs ace veya akainu vs aokiji dövüşlerinde haki kısma değil de belki kısa aralar vermiş olabilirler ortaklaşa. hayır sonra ortaya çıkarsa kafamız karışmasın diye diyorum.
Benim lafım günlerce dövüşen adamların seviyelerinin denk olmadığı iddiası üzerine. Yani Jinbei Ace'in, Akainu, Aokiji'nin yanında hakisini kısıp öyle oyalanaraktan günlerce dövüşmüş iması yaptım

Yahu Bege dediğin adam Jack'in abi çektiği Queen'in dayanamadığı kişiye karşı dayanıyor.Cracker dediğin adam ise g4 e karşı yenilmeyip,yenilmesi için meyvesinin ctlenmesi gereken bir adam.İnu ve Neko'ya karşı rahatlıkla dövüşebilir 5 gün bunda über bir olay yok.Herifin bisküvi askerleri sıfırdan oluşturmasına gerek olmayacak askerleri ıslanıp yenmeyeceği için.Öyle bir durum olmayacağı için herifin yorulması da gerekmeyecek.Bu bahsedildi yahu.Jack'in 5 gün dövüştüğü yerde Cracker 10 gün de dövüşür.Kata olayı ne alaka yahu.Kata'nın kardeşini deşecek hali yok herhalde.

Yahu Bege dediğin adam Jack'in abi çektiği Queen'in dayanamadığı kişiye karşı dayanıyor.Cracker dediğin adam ise g4 e karşı yenilmeyip,yenilmesi için meyvesinin ctlenmesi gereken bir adam.İnu ve Neko'ya karşı rahatlıkla dövüşebilir 5 gün bunda über bir olay yok.Herifin bisküvi askerleri sıfırdan oluşturmasına gerek olmayacak askerleri ıslanıp yenmeyeceği için.Öyle bir durum olmayacağı için herifin yorulması da gerekmeyecek.Bu bahsedildi yahu.Jack'in 5 gün dövüştüğü yerde Cracker 10 gün de dövüşür.Kata olayı ne alaka yahu.Kata'nın kardeşini deşecek hali yok herhalde.
direk isim yazsana abi bu ne :D yabancıya adres veren esnaf misali :Dd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık