Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi D...
asdçjdsdfşd

hiyoriye niye laf atılıyor la şimdi :S konu neden buraya geldi. hiyori zaten zoronun yanına uzanınca demişti benimle yatmak isteyenler var ama hiç yapmamıştım daha önce hoşuna gitti mi dediydi saf kız :d
Almanya’da yelloz kızların klasik bir sözü vardır
“ben onlardan değilim” diye.
Bunu genellikle 20 adamla yatıp kendini temize çıkarmaya çalışan kızlar söylüyor ve bir meme haline geldi. Komurasaki’de tam olarak böyle birisi
“ben onlardan değilim” diyip ortalıkta kendini temize çıkarmaya çalışıyor. Zoro reis için biz bu kadına göz yummayacağız. Ümmeti Zoro uyuma!

Üye silindi 1004

Bunu genellikle 20 adamla yatıp kendini temize çıkarmaya çalışan kızlar söylüyor ve bir meme haline geldi. Komurasaki’de tam olarak böyle birisi
“ben onlardan değilim” diyip ortalıkta kendini temize çıkarmaya çalışıyor. Zoro reis için biz bu kadına göz yummayacağız. Ümmeti Zoro uyumayın!
İşte tipik Sanji fanı. Nami'ye kezban, Hiyori'ye yollu diyorlar. Sanji'ye yüz vermiş olsaydı yere göğe sığdıramazlardı.

Peşinden koşan Luffy.Sen yine fazla Zoroya maruz kalmışsın herhalde.
Peşinden koşan Luffy mi? :hhh:

Luffy fanı yaptıracaksın insanı valla. Luffy işkence görmesine dayanamayıp acıdı lan adama. :hhh: Herif Luffy'lerin yaptığı plana ölücü gibi dahil oldu.

Şakalar espriler. Öldüreceğim diyordu. İttifaklara bela okuyordu. Kaido'ya maçası yetmeyince Luffy'e sesini çıkarmaz oldu. Hani öldürecekti??? O kadar hakaret edip öldüreceğini söylediği adamla şakala şukala yapıyor şimdi...
İttifak kurdu diye mi boyun eğmiş oluyor? E verdiğin örnek, Bege? Oturup çay içtiler hani? Kid, ne zaman Luffy'e karşı ciddi bir tepki almış öldüreceğim diye? Adamın ağzında noktalama işareti gibi bir şey o laf, seride her öldüreceğim diyenin misyonunu öyle belirleseydik Zoro Luffy'i öldürüyordu. Adama çamur atıcam diye, kurgunun verdiği maruzu öne sürmeyin ya.
Standart Zoro fetiş itemi.Zoro boyun eğdi ise herkes eğmiştir.Aksi düşünülemez.
Sen şimdi ne Zoro'yu karıştırıyosun, Kid'in davasındayız burada.

“ben onlardan değilim” diyip ortalıkta kendini temize çıkarmaya çalışıyor. Zoro reis için biz bu kadına göz yummayacağız. Ümmeti Zoro uyumayın!
iyi de hiyorinin peşinde koşan herifleri gördük, bizi dolandırdı diye kapısında bitmişlerdi... yasuenin gezdiği kasabada da görmüştük, bitmişlerdi :S yani sözü doğru, zaten kurtizan üst kalite demek daha çok ambiyans oluşturmak, daha çok arzulanmak için ne gösteriyor ne yatıyor, bi cliffhanger söz konusu :d
Reyix sen çox temiz çocuksun.... Umarım üzülmezsin.
ben niye üzüleyim olm :d

boş yapmayın bölümü tartışın lan hayırdır

iyi de hiyorinin peşinde koşan herifleri gördük, bizi dolandırdı diye kapısında bitmişlerdi... yasuenin gezdiği kasabada da görmüştük, bitmişlerdi :S yani sözü doğru, zaten kurtizan üst kalite demek daha çok ambiyans oluşturmak, daha çok arzulanmak için ne gösteriyor ne yatıyor, bi cliffhanger söz konusu :d
ben niye üzüleyim olm :d

boş yapmayın bölümü tartışın lan hayırdır
Boomboş bölüm geliyor ama sen bizim yaptığımız boşa takılıyorsun reyix.......

İşte tipik Sanji fanı. Nami'ye kezban, Hiyori'ye yollu diyorlar. Sanji'ye yüz vermiş olsaydı yere göğe sığdıramazlardı.

Peşinden koşan Luffy mi? :hhh:

Luffy fanı yaptıracaksın insanı valla. Luffy işkence görmesine dayanamayıp acıdı lan adama. :hhh: Herif Luffy'lerin yaptığı plana ölücü gibi dahil oldu.
Adamlar baktı Kid yanci olmuyor hepsi Kid'e yancı oldu.Planı bile adama uydurmak zorunda kaldılar.

İttifak kurdu diye mi boyun eğmiş oluyor? E verdiğin örnek, Bege? Oturup çay içtiler hani? Kid, ne zaman Luffy'e karşı ciddi bir tepki almış öldüreceğim diye? Adamın ağzında noktalama işareti gibi bir şey o laf, seride her öldüreceğim diyenin misyonunu öyle belirleseydik Zoro Luffy'i öldürüyordu. Adama çamur atıcam diye, kurgunun verdiği maruzu öne sürmeyin ya.

Sen şimdi ne Zoro'yu karıştırıyosun, Kid'in davasındayız burada.
Zoro fanimiydin la sen.Benim aklımda Mihawk kalmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık