Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kanjuro punk hazard arcında yoktu görmedi, dressrosada momo gemi ile kaçırıldı zouya orda da görmedi, zouya geldiler orda dönüştüyse görmüştür ama orda dönüştüğünü de hiç hatırlamıyorum gibi :S
editör not bırakmış son sayfaya, beleşe para kazanıyor herif.
şimdi luffy bu sinirini son dövüşe kadar saklayacak mı yoksa ordaki kekoları dövecek mi :/ normaldr şu an dalması lazım ama du bakalım.
Editörlük bu kadar boş bir meslek değildi sanki.......

Zoro seri bittikten sonra hikayeye dahil olacakmış. Bizimkiler büyük bir savaş verip Kaido'yu indirecek. Ondan sonra Wano'nun kapıları açılacak ve Luffy, Raftel'i bulacak. Büyük Savaş falan derken aradan bir kaç yıl geçecek. Daha sonra Zoro "Kaido seni kesmeye geldim" diyerek Wano'nun ortasına inecek. Simitçi bıyıkları yeni çıkmaya başlamış Momo karşılayacak onu "Usta savaş biteli çok oldu. Luffy, Korsanlar Kralı oldu bile üstüne ben de Shogun oldum" diyecek. Kaido'yu indirmemizin üzerinden 6 yıl geçti". Zoro hemen güncel en iyi kılıç ustasının kim olduğunu soracak. "Babun King" diye biri diyecek Momo. Zoro gidip Babun King'i bulacak sonra. İki yıl boyunca kapıştığı Babun olmuş kral... Perona'yı da hanımı yapmış. Perona'nın kolunda şahin gözlü bir bebek. "Mihawk yıllarca gelmeni bekledi sen gelmeyince kendini Babun'a kestirip intihar etti. Çocuğum yetim, ben dul kaldım. Geçim sıkıntısından bu Babun'la evlendim, boyun posun devrilsin Roronoa Zoro" diyecek. Roronoa Zoro bunu duyunca hayır hayır hayır diye bir ormanın içine koşturacak. Böylece bir daha kimse Zoro'dan haber alamayacak. Oda onaylı.
Zoro hakisini cisimleştirip zamanı manipüle edebilecek seviyeye gelir ark sonuna kadar. Veya Mihawk'ın intihar etmediği paralel bir evrene cisimleşmiş analiz hakisiyle geçebilir. Oda bence biraz daha düşünmeli....

Bu sefer şaşırsak ya :S hani Zoro kayboldu diye o bulmasa Yamato'yu falan. cidden dediğini yapıp şu an işleri karıştırma ihtimali yüksek Luffy'i durdursa ya. Hatta Kid'i bulsa...

Bırakalım Yamato'yu Flying6 bulmaya çalışsın. Hatta acaba F6 bi şekilde kaçan Momo'yu bulup Yamato diye getirse :d Biraz daha kaosa sürüklensek.

Denizaltından temiz temiz gidiyorlar. Kimseyle karşılaşma riski olmadan. Şu görünene göre Kaido'ya en yakın Law'lar. Onlar varmış olacak.

E Luffy şu an Queen i görüyor ilk o varmış Kaidounun yanına :S

Editörlük bu kadar boş bir meslek değildi sanki.......
boş üzerine boş. adam gibi yönlendiremiyor bile mangakasını şrfsz

Bu sefer şaşırsak ya :S hani Zoro kayboldu diye o bulmasa Yamato'yu falan. cidden dediğini yapıp şu an işleri karıştırma ihtimali yüksek Luffy'i durdursa ya. Hatta Kid'i bulsa...

Bırakalım Yamato'yu Flying6 bulmaya çalışsın. Hatta acaba F6 bi şekilde kaçan Momo'yu bulup Yamato diye getirse :d Biraz daha kaosa sürüklensek.

E Luffy şu an Queen i görüyor ilk o varmış Kaidounun yanına :S

boş üzerine boş. adam gibi yönlendiremiyor bile mangakasını şrfsz
Oda peştosu ''buranın ağası da benim marabası da'' moda girmiştir editörlere karşı............ KnY biraz olsun dürtebilseydi şu kafiri iyi olurdu.....

kanjuro punk hazard arcında yoktu görmedi, dressrosada momo gemi ile kaçırıldı zouya orda da görmedi, zouya geldiler orda dönüştüyse görmüştür ama orda dönüştüğünü de hiç hatırlamıyorum gibi :S
editör not bırakmış son sayfaya, beleşe para kazanıyor herif.
şimdi luffy bu sinirini son dövüşe kadar saklayacak mı yoksa ordaki kekoları dövecek mi :/ normaldr şu an dalması lazım ama du bakalım.
Ejderha formu ile bir şaşkınlık yaratıp kaçabilir belki.

Toplulukta konuşulan teorilerden birine göre Yamato'yu, Zoro ve Who aynı anda buluyor, gerisi malum.

Zoro hakisini cisimleştirip zamanı manipüle edebilecek seviyeye gelir ark sonuna kadar. Veya Mihawk'ın intihar etmediği paralel bir evrene cisimleşmiş analiz hakisiyle geçebilir. Oda bence biraz daha düşünmeli....
Ayıptır söylemesi Zoro basar zamanı taşırır :mincika:

Toplulukta konuşulan teorilerden birine göre Yamato'yu, Zoro ve Who aynı anda buluyor, gerisi malum.
Zoro Jack'ı de buluyordu, bu arc kendini bulsun yeter çok fazla bir şey istemiyoruz Reis'ten :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık