Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana bir şeyler oluyor bu hayra alamet değil.
Uzun zaman sonra ilk defa bölümü beğendim. Naaptım bilmiyorum. Son zamanlardaki rezilliklerden folayı çitayı aşağı çektim bilmeden de o yüzden mi oldu, epeydir izlemediğimden özledim de mi oldu, bu aralar keyfim kaçıktı da iyi mi geldi anlamadım ama öyle pek ahım şahım olmadığı halde beğendim bölümü.
Gerçi sonda gözüm Sanji'yi aradı ama yapacak bir şey yok. Yemeğin israf edilmesi, Luffy gibi bir pis boğaz için de kızılacak bir şey sonuçta.
Yalnız kafama bir şey takıldı. Kanjuro'nun sahnesinde arkada nota resimleri vardı, bir çeşit müzik efekti herhalde. Ama neden anlayamadım.

Robin ve Jimbei'nin arkasında fark ettiğimiz tip kim diye düşünürken aklıma Apoo geldi. Adamı halen görmedik. Acaba o olabilir miydi?
Duyuru konusunda da genele katılıyorum. Linlin'in hazırlığı bu kadar uzun sürdüğüne göre kız annesi olarak süsleniyor demektir. Hadi hayırlısı.
Tayfayı çizmesi güzel oldu gerçi o Robin neydi öyle ya :oleyo2:

Artık iyice sapıtmaya başladı bu adam 40'ını geçti galiba :gamyon:

Tayfayı çizmesi güzel oldu gerçi o Robin neydi öyle ya :oleyo2:

Artık iyice sapıtmaya başladı bu adam 40'ını geçti galiba :gamyon:
Aslında baya ölçülü çizmiş gene de. Normalde göğüs ve kalça çizimleri belin 5 katı olacak şekildeydi. İnsana benzemiş en azından.
Ama azıttığı doğrudur. Karısı Sanji fanı diye kıskançlık yapan adamın şu yaşından sonra sonra çizimlerle layığı da teneşirdir hani.

Kanjuro Momo'nun ejderhaya dönüştüğünü gördü mü hiç? Uçup kaçacak mı acaba?
kanjuro punk hazard arcında yoktu görmedi, dressrosada momo gemi ile kaçırıldı zouya orda da görmedi, zouya geldiler orda dönüştüyse görmüştür ama orda dönüştüğünü de hiç hatırlamıyorum gibi :S
Kim diyor reyix .S.
editör not bırakmış son sayfaya, beleşe para kazanıyor herif.
İşte bu her şeyi değiştirir. Serideki kırılma anı...
şimdi luffy bu sinirini son dövüşe kadar saklayacak mı yoksa ordaki kekoları dövecek mi :/ normaldr şu an dalması lazım ama du bakalım.

Denizaltından temiz temiz gidiyorlar. Kimseyle karşılaşma riski olmadan. Şu görünene göre Kaido'ya en yakın Law'lar. Onlar varmış olacak.

Üye silindi 1004

Zoro seri bittikten sonra hikayeye dahil olacakmış. Bizimkiler büyük bir savaş verip Kaido'yu indirecek. Ondan sonra Wano'nun kapıları açılacak ve Luffy, Raftel'i bulacak. Büyük Savaş falan derken aradan bir kaç yıl geçecek. Daha sonra Zoro "Kaido seni kesmeye geldim" diyerek Wano'nun ortasına inecek. Simitçi bıyıkları yeni çıkmaya başlamış Momo karşılayacak onu "Usta savaş biteli çok oldu. Luffy, Korsanlar Kralı oldu bile üstüne ben de Shogun oldum" diyecek. Kaido'yu indirmemizin üzerinden 6 yıl geçti". Zoro hemen güncel en iyi kılıç ustasının kim olduğunu soracak. "Babun King" diye biri diyecek Momo. Zoro gidip Babun King'i bulacak sonra. İki yıl boyunca kapıştığı Babun olmuş kral... Perona'yı da hanımı yapmış. Perona'nın kolunda şahin gözlü bir bebek. "Mihawk yıllarca gelmeni bekledi sen gelmeyince kendini Babun'a kestirip intihar etti. Çocuğum yetim, ben dul kaldım. Geçim sıkıntısından bu Babun'la evlendim, boyun posun devrilsin Roronoa Zoro" diyecek. Roronoa Zoro bunu duyunca hayır hayır hayır diye bir ormanın içine koşturacak. Böylece bir daha kimse Zoro'dan haber alamayacak. Oda onaylı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık