Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangayı bildiğin inkar ediyorsun.Daha yazmayacağım kusura bakma.Sana Oda'nın sözünü atıyorum,üzerine mangada olanlardan bahsediyorum hala böyle bir mantık mı var diyorsun.
Sanji'nin hükümete karşı oluşturduğu tehdit direkt Luffy'nin emrinde olmasından gelmiyor işte..Sanji tayfadan ayrılıp kaptan olsa şuan ödülü çok daha yüksek olurdu.Herkes bireysel yaptıklarıyla ödülü alıyor bu hep böyle oldu bugüne kadar..Adam bakıyor ne olay yaşanmış BM gemisine saldırmışlar ödülü köklüyor..Böyle bir durumda güç nasıl etkili olmuyor ödülde.

Bir kaç yorumun öncesinde ben tartışmaya inancımı yitirmiştim zaten yazmaman çok daha iyi.

Ödül=güç muhabbeti yapmadım ben. Bunun aksini ispat eden 50 tane örnek var zaten. Alakasız yerden girmişsin. Burda önemli olan mevkidaş olan iki karakterin ödül kıyasları. Sen mevkidaşına 300-400-500m fark atmışsan bunun güçle alakası vardır. Kimse King çöplere eziyet ediyor, cani diye +300m ödül vermez.
Sonunda şunu anlayan birisi çıktı ya. Biz de Roger-WB arasında 500 milyonluk ödül farkının boşuna olmadığını anlatmaya çalışıyoruz ama nafile. Bazen bu tarz yardımlar sizden gelince insan daha da mutlu oluyor valla. Teşekkürler.:)

Son düzenleme:
Sonunda şunu anlayan birisi çıktı ya. Biz de Roger-WB arasında 500 milyonluk ödül farkının boşuna olmadığını anlatmaya çalışıyoruz ama nafile. Bazen bu tarz yardımlar sizden gelince insan daha da mutlu oluyor valla. Teşekkürler.:)
O WB Roger'dan 20 yıl daha fazla yaşadı bide.Roger nasıl bir ödül farkı attıysa WB 20 yılda anca 500e indirmiş.

O WB Roger'dan 20 yıl daha fazla yaşadı bide.Roger nasıl bir ödül farkı attıysa WB 20 yılda anca 500e indirmiş.
Yani reis söyleyecek çok fazla bir şey yok. DNS kardeşimiz olayın güç ile alakalı olduğunu söyledi zaten.:D

Gerçi dediğin gibi daha 20 yıllık zaman farkı var, WB'nin Şebek'in kanatları altında yükselirken aldığı ödüller var, var oğlu var...:)

Luffy ve Zoro'ya benzer panellerin çizilmiş olması güzeldi. Daha önce bu ikili hakkında çizilen panellere bir tane daha eklendi. Bu ikiliye farklı oynuyor mangaka her zamanki gibi.

Robin olgun seviyor. Zoro'ya Robin'i yakıştıranlar bir kez daha düşünsün.

Sanji... Allah belanı versin :)

Şu an bizim topluluk elemanları Who'nun Zoro ile olan dövüşünü konuşuyor.
Bağıra bağıra geliyor o dövüş. Bir kere olsun ters köşe olmasın bu konuda da Zoro'nun dövüşünü görelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık