Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki Amande evlendirilir. Yamato yu kontrol altında tutar.
Pudding adaya gelenlerin arasında yok sanırım. Bigmom tarafından kimler gelmedi adaya
Amande çok güzel olasılık bak. Herkes neden Pudding diye tutturdu anlamadım. Puddiing gibi kız harcanmaz böyle. Amande, canavar korsanlarına yakışabilir. Hem çok karizmatik hem de oldukça güçlü. Severim onu.

Ödü farkının bir anlamı yok.Serinin yaratıcısı ödülden güç çıkarımı yapılamaz derken hele.Yahu nasıl neyleyeceksin.Adam için en güçlülerden biri denmiş bu bir,en güçlüler arasında geleceği bile görenler var demiş bu da iki.Adam en güçlü kişiler içinde bile ayrılmış.Bu gözlemi kullanabilen seride net gördüğümüz sadece iki kişi var.Ne kadar nadir rastlandığı bariz.Shanks Marco'yu tayfasına davet ederken Linlin koleksiyonumda iki eksik var gel de doldur diyerek çağırıyor arada fark var.
En güçlülerden denmedi geleceği gören biri dendi ve bu şu an Luffy'de var daha güçlü karakterlerde de çıkabilecek bir güç..Bu gücün son temsilcisi Katakuri değil..Kaido'nun geleceği gören Luffy'yi teklemesi örneği var..Demek ki Kaido o kadar hızlı ki Luffy haki kullanamadan kafasına darbeyi yedi..Bu tarz mekaniklerde var bu seride..

Ödül farkının bir anlamı yok diye bir şey yok :) Ödülü yüksek demek ki hükümet bunu daha büyük bir tehdit olarak görüyor.. 1,5 milyar ödülü olan 5. impator olarak gösteriliyorsa King'de gayet 5,imparator olabilir üstelik kaptan bile değil adam.

Ödül farkının bir anlamı yok.Serinin yaratıcısı ödülden güç çıkarımı yapılamaz derken hele.Yahu nasıl neyleyeceksin.Adam için en güçlülerden biri denmiş bu bir,en güçlüler arasında geleceği bile görenler var demiş bu da iki.Adam en güçlü kişiler içinde bile ayrılmış.Bu gözlemi kullanabilen seride net gördüğümüz sadece iki kişi var.Ne kadar nadir rastlandığı bariz.Shanks Marco'yu tayfasına davet ederken herhangi bir şey demiyor.Linlin ise koleksiyonumda iki eksik var gel de doldur diyerek çağırıyor King'i arada fark var.Linlin aynı şeyi Brook için de yaptı.Bu King'in üstünlüğünü göstermez.
Bu nerede geçti ?

----------------------------------------------------------------------------

Bölümün Türkçesi çıkmış şimdiden ellerinize saplık.

Luffy de bizim gibi haftaya bölüm olmamasına sinirlenmiş aslanım be :at:

Ateşin mochi üzerinde nasıl bir etkisi var biliyor muyuz? Ben Jimbei'nin çay döktüğünü hatılıyorum. O yapışkanlığı konusunda etkili olmuştu. Ancak ateş nasıl etki eder bilemedim.
Bilmiyoruz tabi. Sadece tahmin. Şöyle düşün. Mochi denilen şey sakız gibi bir şey. Şekerli mekerli falan. Sakız kıvamındaki bir şeyi kızgın asfaltın üzerine atarsan ne olur ? Marmelat olur. O yüzden Katakuri'nin Sabo'yu mochisiyle hapsetme, durdurma gibi bir şansı yoksa King'i de durdurma şansı yok.

Ateşin özel olarak mochi'ye bir üstünlüğü olduğunu bile varsaysak bunun çok da bir öneminin olmadığını Aokiji vs Akainu' dan öğrendik bence. Onu geçtim ateş Hakili mochi'ye ne kadar zarar verebilir düşünmek lazım.
Ödül de bu kadar önemliyse Jack ayarı falan olması lazım o zaman Katakuri' nin.
Ben hemen hemen yakın olsalar bile Katakuri' nin bariz bir şekilde önde olacağını düşünüyorum.
Meyvelerin ya da yeteneklerin birbirini nötrlemesiyle "anti" kavramı farklı şeyler. Örnek vermek gerekirse;
  • Aokiji ve Aka'nın meyveler birbirini nötrler. Aokiji ve Ace nötrler.
  • Luffy ve Enel antiler, Jimbe ve Croco antiler, Jimbe ve Cracker antiler, Jimbe ve Katakuri antiler, Sabo ve Katakuri antiler, Akainu ve Katakuri antiler, X kılıç ustası ve Jozu antiler.
O yüzden Aok-Aka örneğin doğru değil. Bu adamların yetenekleri birbirini nötrler. Ama mochi ateşi nötrleyemez. Ateş mochinin formunu bozar. Tabi ki burda red hawk gibi çakmak ateşinden bahsetmiyoruz.

Ödül=güç muhabbeti yapmadım ben. Bunun aksini ispat eden 50 tane örnek var zaten. Alakasız yerden girmişsin. Burda önemli olan mevkidaş olan iki karakterin ödül kıyasları. Sen mevkidaşına 300-400-500m fark atmışsan bunun güçle alakası vardır. Kimse King çöplere eziyet ediyor, cani diye +300m ödül vermez.

Ben de daha King'in Jack'den güçlü olduğunu düşünüyorum fakat aradaki fark çok değildir. Katakuri gòzlem hakisiyle ön plana çıkmıştı, King'in herhangi bir hakide böyle bir kendinden söz ettirme olmaz diyorum.
Hiçbir tayfada yk3 ile yk1 arasındaki fark az değil. Sağ kollar hem güç hem tayfadaki önlemleri açısından çok farklı yerdeler. Özellikle Jack gibi önüne gelenin deştiği biriyle King arasındaki fark diğer tayfalarda olduğundan da daha fazladır emin ol.

Bu nerede geçti ?

----------------------------------------------------------------------------

Bölümün Türkçesi çıkmış şimdiden ellerinize saplık.

Luffy de bizim gibi haftaya bölüm olmamasına sinirlenmiş aslanım be :at:
Sbsde geçiyor.

En güçlülerden denmedi geleceği gören biri dendi ve bu şu an Luffy'de var daha güçlü karakterlerde de çıkabilecek bir güç..Bu gücün son temsilcisi Katakuri değil..Kaido'nun geleceği gören Luffy'yi teklemesi örneği var..Demek ki Kaido o kadar hızlı ki Luffy haki kullanamadan kafasına darbeyi yedi..Bu tarz mekaniklerde var bu seride..

Ödül farkının bir anlamı yok diye bir şey yok :) Ödülü yüksek demek ki hükümet bunu daha büyük bir tehdit olarak görüyor.. 1,5 milyar ödülü olan 5. impator olarak gösteriliyorsa King'de gayet 5,imparator olabilir üstelik kaptan bile değil adam.

Yukarıda arkadaşa attım.Oda'nın kendisi böyle derken aksini savunmaya gerek yok.Kaido ile King'i kıyaslamaya da gerek yok.Luffy'nin k.haki kullanamadığı yerde o darbeyi yemesi de gayet normal.Tek tehdit seviyeleri sadece fazla olduğundan değil.Kaptanları şu an yaşayan en yüksek ödüle sahip yonko olduğundan dolayı da daha fazla ödül alıyorlar.

Son düzenleme:
Sbsde geçiyor.

Yukarıda arkadaşa attım.Oda'nın kendisi böyle derken aksini savunmaya gerek yok.Kaido ile King'i kıyaslamaya da gerek yok.Luffy'nin k.haki kullanamadığı yerde o darbeyi yemesi de gayet normal.Tek tehdit seviyeleri sadece fazla olduğundan değil.Kaptanları şu an yaşayan en yüksek ödüle sahip yonko olduğundan dolayı da daha fazla ödül alıyorlar.
İlginç bu ödül mevzusunu da çok saçma ve tutarsız çiziyor. Madem böyle bir durum yok o zaman neden isim anmadan ödül anıp tam güç yenmek istiyorum falan yazıyorsun xD

Ödül bence de bu serideki en suni şeylerden sadece beklenti kasmak için ve muhabbeti dönsün diye var. Ne ödül avcısı var seride ne de ödül gücü yansıtıyor, ödülü sebebiyle avlanan zaten hak getire :oleyo2:

Sbsde geçiyor.

Kaido'yla herhangi bir komutanı kıyaslamadım farklı mekaniklerin olşduğunu söyledim ''hız'' gibi..

Ödüller herzaman bireyseldir..Luffy'nin şu anki ödülü Kata'yı indirdiği için verilmedi..BM'nın adasına sızıp 2 komutanı indirip sağ çıktığı için verilmiş bir ödül.

Luffy'nin ödülü 1,5 milyar bu adam çok tehlikeli o zaman Zoro'yu da 1 milyar beri yapalım gibi bir durum yok yani..

Kaido'yla herhangi bir komutanı kıyaslamadım farklı mekaniklerin olşduğunu söyledim ''hız'' gibi..

Ödüller herzaman bireyseldir..Luffy'nin şu anki ödülü Kata'yı indirdiği için verilmedi..BM'nın adasına sızıp 2 komutanı indirip sağ çıktığı için verilmiş bir ödül.

Luffy'nin ödülü 1,5 milyar bu adam çok tehlikeli o zaman Zoro'yu da 1 milyar beri yapalım gibi bir durum yok yani..
Bireysel değil işte.Dressrosa'da ekstradan 50 milyon alınmasından bahsediliyor.Kaptanın ödülü tayfasının ödülünü de etkiler.Ödülü de birden çok faktör belirler.Gidip ada basan Jack'in ödülüyle gerçek görüntüsü bile ödül posterinde olmayan Cracker'ın ödülleri tabii ki aynı olmaz.Farklı mekaniklerin oluşmasının sebebini sana anlattım.Luffy Kaido'ya karşı k.hakinin falan kullanamadı.Gözlem haki sakinken işe yaran bir şey.Luffy Tama'yı gördükten sonra sakinliğini kaybedip barzo gibi Kaido'ya daldı.Aynı Luffy Udon'da Kaido'nun dengi Linlin'in darbelerinden kaçıyordu nedeni basit çünkü sakindi.

İlginç bu ödül mevzusunu da çok saçma ve tutarsız çiziyor. Madem böyle bir durum yok o zaman neden isim anmadan ödül anıp tam güç yenmek istiyorum falan yazıyorsun xD

Ödül bence de bu serideki en suni şeylerden sadece beklenti kasmak için ve muhabbeti dönsün diye var. Ne ödül avcısı var seride ne de ödül gücü yansıtıyor, ödülü sebebiyle avlanan zaten hak getire :oleyo2:
Ödül boş iş zaten.Sabo'nun ödülü 602 milyon gidip bu adamın Dressrosa'daki meyvesiz halinin bile Perospero'yu tekme tokat döveceği seviyede olduğu bariz iken hala diretmeye gerek yok.Pedro'nun dövdüğü Tamago'nun ödülü bile Oven ve Daifuku'dan fazla,peki onlardan güçlü mü hayır tabii ki.

Yamato puding düğünü işte.Yamatoyu gecenin sonunda sırtına vura vura gerdek odasına atarlar ve final.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık