Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 978 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@monkey D. chris ne yazdın hiç anlamadım. xd
Yapma Corono Modası bu duymadın mı ?:D
O maske virüs yuvasıdır. N95 olması gerek.
Zoro ve Sanji'nin p.upsuz halleri zaten bunları 1v1 de indirecek seviyede diyorum ben de zaten.P.uplarla beraber 2v all atıp kazanabilirler yani.
İndirir de sayısal olarak çok fazlalar. Bak sadece Drake yeter birisine ve Sanji Page One ile dövüşünde sonuç alınamamış. Bunlardan birisi Snack seviyesinde olsa bu Sanji'yi aşan bir güç demek. En azından tek başına yakınlık söz konusu.

Fethedilmeyecek gibi mi? Bir de tatlı tatlı şapka takmış. Boşuna her şey şov için dememiş adam. Digerleri ucube gibi gezerken adam dis gorunuse calismis.
Sanji'de Law'da dayanıklılığına tepki vermişti. Çocukta olsa çok boş çıkacağını sanmıyorum.

Birde Ulti ile Page bakınca istemsizce Bleach'te Orihime'ye zorbalık eden bir kız bir erkek vardı ya isimlerini hatırlamıyorum. Onlar geliyor aklıma. :D

@monkey D. chris ne yazdın hiç anlamadım. xd

O maske virüs yuvasıdır. N95 olması gerek.

İndirir de sayısal olarak çok fazlalar. Bak sadece Drake yeter birisine ve Sanji Page One ile dövüşünde sonuç alınamamış. Bunlardan birisi Snack seviyesinde olsa bu Sanji'yi aşan bir güç demek. En azından tek başına yakınlık söz konusu.
Snack Sanji'yi aşmıyor işte :D O Snack ile Judge dövüşüyordu.Suit Sanji'nin germadaki her kişiden çok daha güçlü olduğu bariz.Zoro 2 kılıç ile Killer indiriyor bunun p.upu var+ashurası var.Belki daha görmediğimiz teknikleri var.

Snack Sanji'yi aşmıyor işte :D O Snack ile Judge dövüşüyordu.Suit Sanji'nin germadaki her kişiden çok daha güçlü olduğu bariz.Zoro 2 kılıç ile Killer indiriyor bunun p.upu var+ashurası var.Belki daha görmediğimiz teknikleri var.
İddiya girelim diyeceğim, zaten bir benzerine girdik. xd bence bunlardan birisi rakip olabilir Sanji'ye.

Sanji'de Law'da dayanıklılığına tepki vermişti. Çocukta olsa çok boş çıkacağını sanmıyorum.

Birde Ulti ile Page bakınca istemsizce Bleach'te Orihime'ye zorbalık eden bir kız bir erkek vardı ya isimlerini hatırlamıyorum. Onlar geliyor aklıma. :D
Abi öyle asiri kucuk gozukmuyorlar. Tekrar yaziyorum fb deki bebek gibi gorunen shanks 14 yasindaydi. Oyle bakinca 20 çıkması çok sasirtici olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık