Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 977 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uçan Altılıların varlığı vs karşılaşmalarını belirsiz yapıyor. Zira Zoro ve Sanji Yıkımcılar ile savaşmayabilir gibi geliyor bana.

oroçinin neyi varmış :S ne istedin dr çıkmadı? efsane meyvesi var motivasyonu var nefret dolu kimseyi küçümsemiyor aşırı güçlü ve hükümete kafa atıyor. yani daha ne bekliyordun da şimdi bu hayal kırıklığından dem vuruyorsun...
oroçinin neyi varmış :S ne istedin dr çıkmadı? efsane meyvesi var motivasyonu var nefret dolu kimseyi küçümsemiyor aşırı güçlü ve hükümete kafa atıyor. yani daha ne bekliyordun da şimdi bu hayal kırıklığından dem vuruyorsun...
picayı shogun yapsan daha çok iş yapardı. :( hem daha güclüydü.

ağlıyoruz şu an. yenilmemiş çıkarımını aynı worstgendeki arkadaş gibi mi yaptın reyiz yoksa spoilerda bi diyalog falan mı buldun :d hani sadece uçan "6"lı vardı lafından hee demek 6sı da gelmiş page1 sağlam demek ki abi gibi bi fikir yürütmeye gittiysen o dövüşün üzerinden bi hafta geçtiğini de okuman gerekirdi diğer yorumlardan.
Yenildiği de kesin değil. dediğin gibi bir hafta gecti iyleşmiş olabilir ama benim düşüncem yarıda kaldı.

Uçan Altılıların varlığı vs karşılaşmalarını belirsiz yapıyor. Zira Zoro ve Sanji Yıkımcılar ile savaşmayabilir gibi geliyor bana.
En başından beri diyorum ben, Sanji ve Zoronun değeri kalmadı zaman atlamasından sonra. Orada o kadar kaptan varken (jinbe, kid, law), o kadar intikam konusu geçmiş vs dururken (Ashura vs King, Raizo vs Queen, Inu Neko vs Jack) 3 yıkımcıyla Sanji ve Zoronun eşleşmesi mümkün değil. Güç itibariyle de komutan alamayacak kadar zayıf bizimkiler. 6lı iyi olur ama Page 1 vs Sanji olur Zoro da başka birini alır, tamam. :)

En başından beri diyorum ben, Sanji ve Zoronun değeri kalmadı zaman atlamasından sonra. Orada o kadar kaptan varken (jinbe, kid, law), o kadar intikam konusu geçmiş vs dururken (Ashura vs King, Raizo vs Queen, Inu Neko vs Jack) 3 yıkımcıyla Sanji ve Zoronun eşleşmesi mümkün değil. Güç itibariyle de komutan alamayacak kadar zayıf bizimkiler. 6lı iyi olur ama Page 1 vs Sanji olur Zoro da başka birini alır, tamam. :)
Yani güzel düşünüyorsun da işte bizim tayfadan Zoro ve Sanji'nin de bu kadar pasif kalması ne kadar doğru, o da bir soru işareti. Sadece Uçan Altılı'ya da , Mangaka önem veriyormuş gibi geldiği için öyle söyledim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık