Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 977 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido Momo'yu Oden'e yakıştıramamıştı. Kendi oğlunu ise grurla BM'e göstermek istiyor. Büyük ihtimalle gurur duyuyordur oğluyla. Ama Oda bu tabii belli olmaz : ))
Eğer Oden yenildikten hemen sonra doğduysa şu sıralar 20 yaşlarına yakın olması lazım.Baya güçlü gelebilir yani aslında belki 4.komutan falan şeklinde belli olmaz mangakanın işi.

Kaido'nun oğlunun Sanji'ye dayak attığını hayal edebiliyorum o yaştaysa.:ehe: Gücünü göstermek için muhtemelen Sanji'yi kullanacak yine.

Charlote Oven oğlu deniliyordu diye hatırlıyorum.Üçüz olduğunu unutmuşum.Üçüz olayı varsa demekki oğlu değildir.

@Eric Cartman

@モンキー・D・ガープ中将
SBS'de yer verilmişti; http://www.korsanfan.com/konu/cilt-87-2-kasım-2017.6317/page-5#post-821929 Kaido'nun bir çocuğu varsa daha önce görmediğimiz biri olmasını temenni ederim. Ayrıca Law kardeş sakin ol az yav az çok çözmüş olman lazım bizim salakları,hangi aptallardan bahsettiği bence belli L&Z'den bahsediyordur.

Son düzenleme:
" Bizim tayfa Jinbe katıldı diye hadi parti yapalım diyormuş "
://

Flying Six ekibi çizsen ne var, sadece ayak nedir yav

Parti olaylarının dönmesi E.Oda'nın yeni yıl için verdiği mesajı hatırlattı bana.

"While I'm showing all these flashbacks, Luffy's party's adventures are having their stakes risen as well. They'll soon be faced with the reality that you have to bring sacrifices to fight for the things you believe in!! Well, of course, Luffy is not the sort of person to think about those sorts of things though."

Bu Kaidô'nun çocuğu meselesi bir çeviri hatası olabilir. Eğer değilse de Momo yaşlarında bir bıdık da olabilir. Hatta Momo ile anlaşacağı bile tutabilir. Çok iyi niyetli, insancıl bir bıdık falan olabilir. Hatta o da ejderha olabilir ki bu momo ile daha da güzel bir tema olur.

Ama benim favori tercihim oğlunun Weevil çıkması olurdu :ehe::hhh: meğer bunlar tayfada mama ile değil de bakkin ile kırıştırmışlar :hhh: o zaman epey eğlenceli olurdu doğrusu.

Odanın Türk genlerine sahip olduğuna yemin edebilirim, aynı bizim Türk dizileri govi, gereksiz uzatmalar, gereksiz gizemler, gereksiz bakışmalar, ölmeyen kırk defa dirilip gelen karakterler aynı ya ayni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık