Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 977 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Weevil vol2 değildir inşallah. Ilk bakışta Daifukuya diyor sandım ama. Dolaylı yoldan üçüzleri

Katakuri gibi bu çocuğu da Lütfü için sempati besleyecektir gibi. Hadi hayırlısı

Chiffon ve Lola için kalp

orda bi seçim yapılmış. bi poz çizmiş sonra tasarımında öne çıkan kısımları vurgulamak, silüeti köşeli resmetmek için perspektifte bıyığı kaybetmek yerine hafif gerçekliği bükmüş. büyük bi panelde geniş açıyla resmetse gözebatmazdı belki.
lan yoksa :oops:
Pek anladığım söylenemez ama garip bir seçimmiş :gamyon:

Altı çift ayak görmek için manga okuyorum :) Altı çift ayak görmek için 14 yıldır aynı mangayı okuyorum :) Teşekkürler Oda :)

Weevil vol2 değildir inşallah. Ilk bakışta Daifukuya diyor sandım ama. Dolaylı yoldan üçüzleri

Katakuri gibi bu çocuğu da Lütfü için sempati besleyecektir gibi. Hadi hayırlısı

Chiffon ve Lola için kalp
Zoro Kaido'nun çocuğu çıkabilir.:a:
920 de 3 tane siluet gormustuk oden kalesinde. Onlardan birine herkes jack demsiti ama o zaman jack 8 yasindaydi yani o olamazdi. O yuzden o kaido'nun cocugu cikacak. @Kral Korsan senin gosterdigin kisi cikacak. 920 de siluetini gormustuk.

Pek anladığım söylenemez ama garip bir seçimmiş :gamyon:
şöyle anlatayım. zoronun kılıçlarının düz bi çizgi gibi çizdiğini gördün mü? genel olarak bi nesnenin formunu, kalınlığını göstermek istersin o yüzden hep geniş yüzeylerini perspektife uydurursun. biz buna aramızda kısaca TICC deriz.

Zeus misali bu çocuk da Namiye aşık olup taraf degistirse ya deniyor, mantıklı :gamyon:
peki bu çocuğun dev olma ihtimali yok mu? hem bi yandan elbafla bağ kurarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık