Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl nesi beğenilsin de tayfaya istensin? Nişancılıkla bir yere gelinmesi çok saçma ki oda en fazla yasopp yu sundu bize ki onun cracker veya jackten güçlü olup olmadığını bile bilmiyoruz. Ayrıca dressrosa da pica'dan kaçan bir karakter ne kadar yükselebilir ki? Jinbei idealdie bence.
Babası bir Yonko'nun ilk üç adamı arasında gayet güçlü birisi.

Usopp tayfada haki uyandıran 4. kişi. Gayet potansiyel sahibi birisi. Envai çeşit alet yapıyor kendisine, deniz taşından kelepçesi bile var. Tek şeyi nişancılık değil yani.

Karakterizasyon açısından dersin, bir nebze anlarım da, potansiyelini kabul etmemek olmuyor.

Babası bir Yonko'nun ilk üç adamı arasında gayet güçlü birisi.

Usopp tayfada haki uyandıran 4. kişi. Gayet potansiyel sahibi birisi. Envai çeşit alet yapıyor kendisine, deniz taşından kelepçesi bile var. Tek şeyi nişancılık değil yani.

Karakterizasyon açısından dersin, bir nebze anlarım da, potansiyelini kabul etmemek olmuyor.
Karakteristik acidan yazmaya bile gerek duymadım o konuda top 5 e girer. Sadece alabasta daki konusmasi harika ötesiydi onun disinda çok bi havası yok. Oda bile timeskip öncesi buna en zayif diyordu. Ayrica sen zoro ve sanji nin yanina bunu yakistiriyor musun? Gerci bi nebze silah yonunden gelecegin queen i olabilir ama ben yinede yakistirmiyorum.

Karakteristik acidan yazmaya bile gerek duymadım o konuda top 5 e girer. Sadece alabasta daki konusmasi harika ötesiydi onun disinda çok bi havası yok. Oda bile timeskip öncesi buna en zayif diyordu. Ayrica sen zoro ve sanji nin yanina bunu yakistiriyor musun? Gerci bi nebze silah yonunden gelecegin queen i olabilir ama ben yinede yakistirmiyorum.
Evet, yakışıyor. Ki bizimkilerin bir Yonko düzenine sahip olacağı nerede geçti? Roger veya Wb'de net bir şekilde bu vardı diyemiyoruz.

Tüm bunlar bir yana yırtık dondan çıkar gibi tayfaya giren Jinbei yerine uzun zamandır tayfa içinde olan birisini tercih ederim. Usopp olmaz, Franky olur.

Bu arada kişilik olarak demedim orada. Oda'nın bize Usopp'u korkak olarak gösterdiği için o seviyeye çıkamayacağını düşünebilirsin diye yazdım. Fakat yine unutmamak gerekir k; bu adam en cesur savaşçı olmak istiyor.

Usop gayet oturur 3. Komutana. Ha benim düşüncem jimbei tabiki ama Usoptao ışık benim gözümde hep var. Tayfanın ilk 3 üyesi ve gl öncesi sanjiyle ayak koymanın yeri benim gözümde çok ayrı

Usop ciddi potansiyele sahip tayfa üyesi.En kötü yanı tırsaklığı.Onu üzerinden attığı an iyi yerlere gelir.

Acaba Oda Jinbe 'yi ne kadar güçlü çizecek.Bir Mihawk,Doflamingo,Kuma'nın tayfaya katıldığını düşünsenize.Güçleri birerbir eşit olmasa da aynı klasmanın adamları bunlar.:at:

Size birşey diyeyim. Bu tayfada hiç bir zaman tumencilik olmayacak.

2. Tümen komutani bartelomeo
3. Tümen komutanı Cavendish
4. Sai
5. Dev

Böyle gidiyor...

Ama bu tayfa içinde kimsenin kendine ait tümeni vb. Bir şekillenmesi olmayacaktır. Bunlar bir aile durumunda aynı gemi içinde arkadaş arkadaş kardeş kardeş devam edeceklerdir.

Sağ kol sol kol ayrı mevzu ama hiç bir zaman Jack gibi bir gemi ile tek başına sağ sola gitme durumlari olmayacaktır.
Ne Zoro nun Ne de Sanji'nin. Veyahut bir başkasının.

O nedenle tumencilik konuşmanın anlamı yok tayfa içinde.
Güç dengesi yaparsınız o ayrı. Ben tumencilik olayınin tayfa içinde gerçekleşeceğine inanmıyorum.
Tümen olayı yukarıda belirttim. Bartelomeo dan başlar.

Sadece Sanji değil, Usopp bile Jinbe'nin üstüne çıkarsa şaşırmam. Usopp'tan hala beklentim büyük. Babası belli sonuçta. Eğer bizim tayfada da 3 komutan olacaksa, uygunu şöyledir:
Zoro
Sanji
Usopp.
Jinbei şu an Luffy'den sonraki adamdır iş güce gelince. Alacakları güç artışları Sanji ve Zoroyu arctan sonra öne koyabilir.

Jinbe, şey gibi şehrin eski kabadayısı ve herkes tarafından saygı duyulan itibar edilen artık yaşını almış ama adı her yere nam salmış bir abimiz gibi.

Luffy ise Jinbe'nin yürü ya kulum diyip üzerine psikolojik motivasyonlar ve zor zamanlarında kol kanat germesiyle ilerleyen yüksek potansiyel mafya babası olma adayı.

Durum ve popülariteyi bu şekilde örneklendirebilirim.

Jinbe bu saatten sonra yol gosterici ve destekleyici karakter. O nedenle boy ölçüşturmenin bir anlamı yok.

Jinbe'nin bu saatten sonra tayfaya gelmesi bu deli cocuklara Akıl hocalığı yapmak içindir...
Bu tayfa Jinbe'nin,
Tecrübesinden
Deniz gücünden
Ve liderliğinden yararlanacaktır o nedenle yer almalıdır.

Kısacası stratejik bir güçtür kendisi. Bu nedenle herkes onu tayfasinda görmek istiyor. Sonuç olarak korsanlık denizde gerçekleşen bir eylem ve denizin şövalyesi kimde ise avantaj ondadır.

Şunu unutmayın;
KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DEĞİLDİR.

Son düzenleme:
Jinbe, şey gibi şehrin eski kabadayısı ve herkes tarafından saygı duyulan itibar edilen artık yaşını almış ama adı her yere nam salmış bir abimiz gibi.

Luffy ise Jinbe'nin yürü ya kulum diyip üzerine psikolojik motivasyonlar ve zor zamanlarında kol kanat germesiyle ilerleyen yüksek potansiyel mafya babası olma adayı.

Durum ve popülariteyi bu şekilde örneklendirebilirim.

Jinbe bu saatten sonra yol gosterici ve destekleyici karakter. O nedenle boy ölçüşturmenin bir anlamı yok.

Jinbe'nin bu saatten sonra tayfaya gelmesi bu deli cocuklara Akıl hocalığı yapmak içindir...
Bu tayfa Jinbe'nin,
Tecrübesinden
Deniz gücünden
Ve liderliğinden yararlanacaktır o nedenle yer almalıdır.

Kısacası stratejik bir güçtür kendisi. Bu nedenle herkes onu tayfasinda görmek istiyor. Sonuç olarak korsanlık denizde gerçekleşen bir eylem ve denizin şövalyesi kimde ise avantaj ondadır.

Şunu unutmayın;
KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DEĞİLDİR.
+1 kesinlikle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık