Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro başka kulvarda olsa da, komutan muhabbeti yapılabilir. Sonuçta tayfa üyesi. Oda'dan böyle bir şey bekliyorum ben. Shanks'a yapan, bizimkilere de yapabilir. :D Bir tek Roger'de resmi olarak böyle bir ayrım yapmadı sanırım. Orada sadece Rayleigh ayrıldı.
Bende onu diyecektim Rogerın tayfasında yok neyse çokta önemli bir şey değil zaten kanka :D

Hiç yakışmıyor korkak birinin luffy'nin komutanı olması ya. Düşünsene zoro - sanji - usopp?
Bence daha karizmatik biri katılmalı
- x drake ( mugiwara 13 teorisine uyuyor)
- hancock
- güçlü bir samuray ( ama kilicci kontenjani doldu)
Bunlar dan biri olursa daha hoş olur gibi ama ben jinbei ye meyve yedirmeyi daha cok terxih ederim. Ozellikle goro goro harika olur. Tabi suda yuzemez ama bence goro goroya deger.

Hiç yakışmıyor korkak birinin luffy'nin komutanı olması ya. Düşünsene zoro - sanji - usopp?
Bence daha karizmatik biri katılmalı
- x drake ( mugiwara 13 teorisine uyuyor)
- hancock
- güçlü bir samuray ( ama kilicci kontenjani doldu)
Bunlar dan biri olursa daha hoş olur gibi ama ben jinbei ye meyve yedirmeyi daha cok terxih ederim. Ozellikle goro goro harika olur. Tabi suda yuzemez ama bence goro goroya deger.
Usopp olmazsa, Jinbe iyidir.

Usopp'un neyi beğenilmiyor da kel alaka karakterler tayfaya isteniyor. :/
Asıl nesi beğenilsin de tayfaya istensin? Nişancılıkla bir yere gelinmesi çok saçma ki oda en fazla yasopp yu sundu bize ki onun cracker veya jackten güçlü olup olmadığını bile bilmiyoruz. Ayrıca dressrosa da pica'dan kaçan bir karakter ne kadar yükselebilir ki? Jinbei idealdie bence.

Aynen olay tam olarak bu.

Luffy ayrı. Ben kaptan dışındaki üyeleri söylüyorum. Geleceğe dönük olabilir mi dediklerin olabilir ihtimali var ama şu an gördüğümüz Jimbei ikisinin de önünde. Ayrıca monster trio değişime uğrayamaz diye kural mi var. Luffy Kaptan ve onun yonkou gibi üç komutanı olan Jinbei-Zoro-Sanji. Yine bu olaya Oden Roger’ın tayfaya katılınca Rayleigh hadi neyse de Gabenden düşük seviye miydi? Hiç sanmam.

Monster Tri denen şey fanların ortaya koyduğu ve şekillendiği bir şey Odanın değil. Oda şu an aynı yonkou yapılanması gibi Kaptan ve üç has adamını şekillendiriyor. Olay bu. Jinbei gelince yok monster tri bozuluyor o yüzden Sanjiler ondan güçlüdür demenin bir bakış açısı yok. Bunun doğrusu tersi şeklinde bakış açısı da yok. Güçlüsen güçlüsündür yok biri geldi diye ne seviyen düşer ne de yükselir. Daha bunu anlayamayacak noktadasınız. Çünkü diyorsun ki Kata gibi güçlü bir Adamı getirmezdi. Jinbei sıradan biri mi eski savaş lordu ve gücü malum o zaman onu da getirmezdi. Oda özellikle buna vurgu yapıyor. Tayfaya Jinbei gibi çok güçlü bir adam gelip Luffy’nin emri altına giriyor bunu Kidlerin tepkisinden bile anlayabilirsin. Diyeceklerim bu kadar...
Merak etme anlayamadığımı düşündüğün noktaların farkındayım. Ancak Jinbei gibi çok güçlü bir karakteri, Sanji ve Zoro'nun üstüne koymaz. Onu doğru zamanda getirmenin yolunu bulur. Şu an yaptığı gibi. Monster trio mangada geçen bir tabir. Eğer yanlış hatırlıyorsam ve geçmiyorsa bile bu üçlünün savaş gücü ima edildi. Jinbei zaten çok güçlü, ona bir söz söylemiyorum. Ancak Zoro ve Sanji Jinbei'yi yakın zamanda geçecektir güç olarak. Kaptan ve 3 komutan kısmında katılıyorum. Jinbei'yle beraber bu tamamlanmış oluyor. Ancak düşünebiliyor musun ki komutanlardan en güçlü olacak kişi en son katılsın? Bunun hikaye açısından uygun olmadığını anlayamıyorsan başka bir şey demeye gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık