Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

- Maşası olmadan intikam almaktan aciz hem çakma hem de çakra fakiri Law.

- Apoo tarafından kazıklanan. Üstüne Kaido'dan dayak yiyen Kadıköy metalcisi. Önce ben küstüm diye trip attı sonra tükürdüğünü yaladı. Bira için abiii abii diye gezen Kadıköy metalcisi Kid.

- Güya hakinin kralını öğrendi. Fakat değil haki G4 olmadan ayakta duramayan bir tek yiyen Luffy.

Novaymış güleyim de boşa gitmesin.

Güya Korsanlar Kralı olacak adam... WB ve Roger'ın akış hakileri ada yok edecek güçteydi. Beyefendi daha gemi indiremiyor düz yumruğuyla hakisiyle. Kaido nasıl bir kral olacaksın derken boşa demiyordu. Eziklerin kralı.... Akranı olan Law ve Kid gemileri dandik hareketleriyle teklerken beyefendi en güçlü silahını kullanıyor...

@Millennium Wizard @Sir Crocodile @RedTeroR
WB niye elin Denizci Askerine deprem yumruğu kullandı la o zaman? :D

Nova üçlüsü yargı dağıtmaya devam ediyor, güzel güzel. Biraz tayfada görsek fena olmaz ama.

Üye silindi 1004

Law ne kadar ezik olduğu Dresrosa'da görülmedi mi.
Kid Zoro ile yan yana gelse adam yerine koyardım sadece.
Bu haliyle fazla bir şey beceremez.
Kid gibi tükürdüğünü yalayan bir eziğin yanına Zoro'yu yakıştırıyor musun cidden?

Güya Korsanlar Kralı olacak adam... WB ve Roger'ın akış hakileri ada yok edecek güçteydi. Beyefendi daha gemi indiremiyor düz yumruğuyla hakisiyle. Kaido nasıl bir kral olacaksın derken boşa demiyordu. Eziklerin kralı.... Akranı olan Law ve Kid gemileri dandik hareketleriyle teklerken beyefendi en güçlü silahını kullanıyor...

@Millennium Wizard @Sir Crocodile @RedTeroR
Çirkefliği, iki yüzlülüğü ve ezikliği insanların suratına çaaaak diye yapıştırmışsın tebrik ediyorum seni :sapkali:

Şimdi senaryo az değişsin Zoro ve yanında iki kişi daha atıyorum Sanji yada Killer bir gemiyi halletsinler diye düşünelim.

Ve bundan falanca bölüm önce Luffy'nin tek başına devasa bir gemiyi bir hamlede hallettiğini :oleyo2:

Yapılacak yorumları ve güç çıkarımlarını aklın hayalin alıyor mu ? Almıyor değil mi nasıl uçarlardı nasıl coşarlardı ama şimdi muhtemelen oradan bir şey çıkmaz diyecekler hahahaha neyse günüme renk kattın sağolasın :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık