Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesela ben Zoro bu arc bir şey yapmasin daha da bir şey diyemem.
Law üzerine arc yapılmış ön plana çıkamamış birisi.
Kid ön plana çıkar farklı birisi dense anlarımda Law'ı görüceksiniz siz demek hayalcilige girer ancak .
İlla güç olarak çıkmasına gerek yok. Rosa'da hikaye olarak ön plana çıktı zaten. Rosa arkının var olması Law sebebiyleydi. Bu Sanji'ye de böyle oldu. Bu arkta da Zoro'ya bu şekilde oluyor.

Law için beklentiye girecek yeteri kadar olay var zaten. En basitinden Wano'nun temelini bu adam attı diyebiliriz. Bu bile yeterli bir sebep benim için. Daha meyvesi var. D oluşu var ki geçen fb'de konuşulan konular D'ler üzerindeki merakı daha arttırdı. Gibi gibi.

İlla güç olarak çıkmasına gerek yok. Rosa'da hikaye olarak ön plana çıktı zaten. Rosa arkının var olması Law sebebiyleydi. Bu Sanji'ye de böyle oldu. Bu arkta da Zoro'ya bu şekilde oluyor.

Law için beklentiye girecek yeteri kadar olay var zaten. En basitinden Wano'nun temelini bu adam attı diyebiliriz. Bu bile yeterli bir sebep benim için. Daha meyvesi var. D oluşu var ki geçen fb'de konuşulan konular D'ler üzerindeki merakı daha arttırdı. Gibi gibi.
Öyle bir çıktı ki Zoro'yu 3.cülüğe attı. Başka kim yapabilmiş bunu. :cool:

Diğer yazdıkların içinde +1 :good:

Çirkefliği, iki yüzlülüğü ve ezikliği insanların suratına çaaaak diye yapıştırmışsın tebrik ediyorum seni :sapkali:

Şimdi senaryo az değişsin Zoro ve yanında iki kişi daha atıyorum Sanji yada Killer bir gemiyi halletsinler diye düşünelim.

Ve bundan falanca bölüm önce Luffy'nin tek başına devasa bir gemiyi bir hamlede hallettiğini :oleyo2:

Yapılacak yorumları ve güç çıkarımlarını aklın hayalin alıyor mu ? Almıyor değil mi nasıl uçarlardı nasıl coşarlardı ama şimdi muhtemelen oradan bir şey çıkmaz diyecekler hahahaha neyse günüme renk kattın sağolasın :gamyon:
Sanji + Zoro vs Px olayını yorumlar gibi yorumlasalar keşke :gamyon:

Kral :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık