Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya slash dediğinde ne var. Seride hemen hemen herkes slash atıyor.
Sadece slash atmak mı demişim? Slash'in boyutu da önemli. Eğer slash dediğimiz şey enerji dalgasıysa, taşıdığı enerjiyi yansıtıyordur diye düşünüyorum.

Neyse gemiyi boydan boya yarmak, bu seride 975. bölümde dahi insanların şaşkın şaşkın bakmasına sebep olacak birşeydir ve hayır hiç de basit bir olay değildir.

Ağlamakmış güldürme beni. Şu yazdıklarına bak. Çoktan Law düşmanı olmuşsun sen. Ben ne yapıyorum ki?
https://mangadenizi.com/index.php/manga/one-piece/0769/8 Bu bölüm de adil bir şekilde Doflamingo ile 1v1 atan Law var,sadece bir tek hasar verebilmeyi başaran Law,kolay bir şekilde Dof'a mağlup oluyor ve sonra Dof kolunu kesip,tam öldürecekken Luffy kurtarıyor Law'ı.

https://mangadenizi.com/index.php/manga/one-piece/0781/18

Bu bölümde de Law kalan son gücüyle en güçlü saldırısını,Luffy'nin yardımıyla Doflamingo'ya gerçekleştiriyor,ve hayatının en önemli amacı olan Doflamingo'yu öldürmeye yine de yetmiyor bu saldırı,sonra eli ile yüzünü kapatarak ağlıyor ve pes edip Doflamingo tarafından öldürülmeyi bekliyor.

Ve Luffy tarafından kurtarılıyor.

Şimdi bunlar ortadayken Ben Law'dan Kaido'ya hasar vermesini ya da King'i yenmesini nasıl bekleyeyim.Adamın tek güvencesi Luffy olmuş,Luffy'nin rakibi olmaktan bile çıkmış bir karakter.

Bunlar gerçekler,Oda demek ki böyle olmasını istiyor,derdini Oda'ya anlatabilirsin.Aslında Law çok zeki,ve güçlü bir meyveye sahip ve de güçlü bir karakter ama sınırlarını Dressrosa'da gördük.

Mükemmel bir güçlenme yaşamadıysa tabii.

Sadece slash atmak mı demişim? Slash'in boyutu da önemli. Eğer slash dediğimiz şey enerji dalgasıysa, taşıdığı enerjiyi yansıtıyordur diye düşünüyorum.

Neyse gemiyi boydan boya yarmak, bu seride 975. bölümde dahi insanların şaşkın şaşkın bakmasına sebep olacak birşeydir ve hayır hiç de basit bir olay değildir.
Lan bence de bu denjiro en az yc2 ama bu saldırıyı çok abartıyorsunuz.

Luffy güçlü zaten o büyük işler başaracak,Law'ı fazlasıyla aştı bu çocuk.Kid konusunda bir şey diyemeyeceğim güçlü çıkabilir.

Dof karşısında her şeyini vermiş buna rağmen mağlup olmaktan kaçınamamış Law'dan King'i veyahut Queen'i 1v1'de yenmesini bekleyemiyorum.

Law destek güç olacak gibi geliyor bana ama yanılıyor da olabilirim,belki çok güçlenmiştir bir anda (Oda bu napcagi belli olmaz.)
Kendi aralarındaki sıralamaya çok takılmıyorum ya. Birinci belli zaten...:ehe:

Dof karşısında Law'ın her şeyini verdiğini düşünmüyorum. Meyvesinin asıl gücünü/güçlerini Kaido önünde görürüz. O sebeple beklentim var yeterince Law'dan. Dof önünde hikayesinden kaynaklı o zor durumlara düşmesi gerekiyordu. Zoro durumlara düştü, psikolojik olarak o zamanları aştı, şimdi gerçek anlamda bir şeyler yapma zamanı geldi Law için. Dof olayı her anlamda bir eşikti Law için. Aynı Sanji'nin Tüm Kek'teki özgürlüğü gibi.

Üye silindi 1004

Oden zamanında Kaido'yu yenebilecek kadar güçlüyken,kınlarından bazılarının yonkou 2-3 ve ya sağ kol gücünde çıkması şaşırtmaz beni.
Ki Kınlarından birine Oden saatlerini harcamış. Ağzını yüzünü kırdırtmış. Rahat indirmeleri lazım Jack’i bu yüzden. Diğer ikisine yetmez yani maçaları.

Ben kesebileceğini zannetmiyorum. O boyutta slash göndermek herkesin yapabileceği bir şey değil. Ashura belki ama Inu ve Neko kesemez. Gemiyi devasa bir slashle ikiye bölmek basit bir şey değil. Çok az kişiden gördüğümüz bir feat. Şu anki haliyle Enma= Hazan Suyu derim ancak Enma tam potansiyeline kara kılıç olunca ulaşacaktır. O yüzden Enma dedim.
İnu ve Neko dediğin kişiler Luffy'nin amiral gibi müstesna kişilere dediği güçlü tabirini kullandığı kişiler.
Şu anki hali ile Enma eşittir Hazan Suyu olamaz? Neden?
El Cevap: İkisi de aynı sınıf kılıç ve Hazan Suyu kara kılıç. Ayrıca Hiyori sırf o kılıç için babasının kılıcını feda edebiliyor. Enma=Hazan Suyu olacak mıdır? Olacaktır. O da Zoro Power Up alıp onu kara kılıç yapacağı zaman. O zaman ne olacak hem Enma kara kılıç olmuş olacak hem Zoro güçlenmiş olacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık