Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law ın neresi gömülüyor anlamıyorum.Zoro gibi ezik looser değil en azından.Tek yaptığı artiz artiz sağda solda dolaşmak.Dolaşırkende paso kaybolmak.Ballı ama.Önce perona ile 2 yıl geçirdi sonra wano nun en güzel kızıyla beraber olmalar uyumalar.

Law 'in her zaman bir kaptanlım gururu olmuştur. Luffy Doffy savaşında sonucu görmek istiyorum demesi ideal bir kaptan hareketiydi. Diğerlerine nazaran extradan doktorluk yeteneği de var. Kimse Law'ın kaptanlığını ve iradesini sorgulamasın. Ayrıca adam Rayleigh'in gitmediği Marineford'a gitti biraz saygıyı hak ediyor bence.

O kalibredeki adamlar bir zahmet kessin. İnıu da keser Neko da keser Ashura da. Çok büyük bir şeymiş gibi niye anlatıyorsun? Onun dışında bir yerde Ryuma ve onun kara kılıç yaptığı Hazan Suyu varsa Hazan Suyu büyüktür Enma.
Ben kesebileceğini zannetmiyorum. O boyutta slash göndermek herkesin yapabileceği bir şey değil. Ashura belki ama Inu ve Neko kesemez. Gemiyi devasa bir slashle ikiye bölmek basit bir şey değil. Çok az kişiden gördüğümüz bir feat. Şu anki haliyle Enma= Hazan Suyu derim ancak Enma tam potansiyeline kara kılıç olunca ulaşacaktır. O yüzden Enma dedim.

Ben kesebileceğini zannetmiyorum. O boyutta slash göndermek herkesin yapabileceği bir şey değil. Ashura belki ama Inu ve Neko kesemez. Gemiyi devasa bir slashle ikiye bölmek basit bir şey değil. Çok az kişiden gördüğümüz bir feat. Şu anki haliyle Enma= Hazan Suyu derim ancak Enma tam potansiyeline kara kılıç olunca ulaşacaktır. O yüzden Enma dedim.
Ya slash dediğinde ne var. Seride hemen hemen herkes slash atıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık