Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro her arc olduğu 1000 kişiyi almaya başlamış gene. Hatalarınızdan ders çıkarın la artık.

Arc başından beri adama herkesi aldirmayan bıkmadınız. Öngörü, manga yorumlama, analiz falan hala gelişmedi mi sizde?

Yooo ben Mingo/amiral olayından bahsetmiyorum. Law'ın Mingo'yla teke tek kaldığı zamanlardan bahsediyorum. İkisinde de patates oldu. Yapabildiği en iyi şey injection shot idi. Gerisinde top gibi oynadı Mingo bunla ki adam daha uyanış bile açmadan top gibi oynadı. Bir de uyanış açsaydı nasıl fantaziler dönerdi hayal edemiyorum :) Sonuç olarak uyanışsız Mingo'nun dalga geçercesine poşet muamelesi yaptığı bir Law var ortada. Bu adamı abartmaya gerek yok. Arc sonu Yc3 etsin öpsün başına koysun.
Herkesin zayıf yönleri var law vs.lerde dayanıklılık sıkıntısı oluyor meyveden. luffy'nin g4'ü gibi. 10 dk'dan sonra luffy'i çöptü aştı. Bahsettiğin law tereyağından kıl çeker gibi full koka vergoyu kesti normal bir kesişle. Zoro ise ulti tekniğiyle aldı ki muhtemelen vergodan 1-2 tık alt seviye adamı:flaugh: aradaki fark bu. Hangi hayal alemi anlamadım.

Dof olayında law kapıştı luffy gibi dayanıklığı bitti ama luffy gibi bal yeteneği olmadığı için dağıldı. Güç olarak zayıftı,kolu koptu ama o halde bile kendini bırakmadı.Sonra dof pert oldu nerdeyse,meyveyle ucuz yırttı. Çoğu kimse kurtulamaz muhtemelen o saldırıdan.
Dof vs. zoro olsa:flaugh: muhtemelen şuan zoro diye bir karakter yoktu. Buhar olmuştu.:respect:

Ayrıca daha kata ile aynı seviyeye zar zor luffy geldikten sonra birde zoro'yu kaido'ya yürütenler varmış. Hangi novel kaçıncı bölüm bende merak ettim:bilmem: Oda verirmi imkansız değil böyle birşey kılıçtan başladı olay. Ama verirse büyük sıvar kata vs luffy'deki gibi değil yani zorlaya zorlaya

Son düzenleme:
Herkes takmış kılıç niye Zoroya verildi de başkasına verilmemiş? Zoronun karşılığında ne verdiğinin farkında mısınız?

HAZAN SUYU!!!

Hazan Suyu işte o kadar önemli Wano için. Zoronun bunu kabul edebilmesi için o ayarda bir kılıç verdiler. Olay bu. Zoro yeteneklerini aşıp bu kılıcı kullanacak mı kullanacak? Zira adam Hazan Suyu gibi bir kılıcı kullanmış bir zahmet Enmayı da kullansın.

Onun dışında açıkçası ben Ashura ve Denjironun kullanabileceğini düşünüyorum. Bu Zoroyu küçültür mü? Hayır tam tersi yüceltir. Zira malum Ashura dediğimiz abi Jackle kapışabilen biri. Bir şeyi yüceltmek için diğer karakterleri yermek kadar saçma bir şey yok. Her karakteri kendi özelinde değerledirdikten sonra birbiri ile kıyaslayın...

Hadi bakalım savaş başlıyor, umarım Enies Lobby'deki gibi tayfa 1vs1 atar. Zoro vs. King, Sanji vs. Queen olsa keşke.

Zoro her arc olduğu 1000 kişiyi almaya başlamış gene. Hatalarınızdan ders çıkarın la artık.

Arc başından beri adama herkesi aldirmayan bıkmadınız. Öngörü, manga yorumlama, analiz falan hala gelişmedi mi sizde?
Tamamen alakasız daha Zoro'nun olduğu 1 arc işlendi oda Dresrosa.
Oradada kendime suç bulmam E.oda'ya bulurum.Koskoca 100 bölümde 1 rakip nedir elinden daha kötüsü gelmedi mi yani.
Sadece Zoro için yazmıyorum bunu bu arada.

Arc içinde japona benzeyen tek adam kyoshiro. Demek japonların büyük dedesi yüz felci geçirmiş o hale gelmişler. :)

Sanji insana ilk Recep Ivedik filmindeki meşhur repliği hatırlatacak şıklıkta...

Gemi kesmek ve batırmak bir güç göstergesi değil ama iyi ve karizmatik bir giriştir. Zoro ile Killer birbirlerine girmeseler iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık