Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye kullanamıyor Enma'yı?
Şu an kullanabilir belki. Biraz ortalığı kızıştırmak için öyle söyledim :D Ancak Zoro'ya verilmesinin de hikaye açısından bir anlamı olduğu aşikar. Hikaye açısından diyorum çünkü Denjiro'yu bilmiyorlardı o zaman denir diğer türlü. Yani Oden'in kılıcı Zoro'nundur ve Denjiro'dan daha güçlü olduğu kesin benim açımdan.

Ya neden Zoro ve Denjiro arasında soru işareti kalsın? :D Zoro bu arc haydi geçemedi diyelim. Sonrasında rahatlıkla geçecek. Kusura bakma ama kimsenin bunu ciddi ciddi düşüneceğini sanmıyorum. En fazla o arc yenebilir miydi denir. Ki iş seriyi anlamaktan geçiyorsa Zoro onların efendilerinin kılıcını alarak onlardan üstün olduğunu veya geçeceğini göstermiştir. Gömüyorsun diye de düşünmedim bu arada. Sadece düşüncen ilginç gelmişti.

Samuray zırhı giymiş Nami ve Zoro mu? :utan: Zeus da çok tatlı çıkmış.

@Historia Haydi yaşadın Sanji takımları çekmiş. Corona bulaşmasın diye eldiveni de takmış sarı oğlan.
Dressrosa'da Cavendish için Zoro'yu rahat tokatlar diyenler şimdi de Denjiro için aynısını söylüyor :D Denjiro'yla Cavendish'i ortak paydaya almak benim de hoşuma gitmiyor ama bazılarının arctaki müttefik kılıç ustalarını Zoro'ya karşı övme çabaları malum.

O değil de, Oden dahil Kin'emon dışında ateş kesen kişi görmedik, hem de koca Wano'da, yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? Bildiğin adamın bulduğu bi teknik gibi duruyor ha.
Yahu klasik Oda işte. İlla adamların gücünü 1 dövüşte gösterecek. Her şeyi gizli tutuyor. Ayrıca bu Kinemon ateş kesiyor King ya da Kaidonun ateşini kestiğini bile göstermediö

Sanji yine efsane, yine karizma... Adama suit veren Odanın da rüyasına dayak yemiş Zoro kabusları girsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık