Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975: Kin'emon'un Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid büyük avantaj olacak. Bütün silahları çekecek düşmanlardan.
Düşman silahsız savaşmak zorunda kalacak ve samuraylar hepsini rahatlıkla kesecekler.

Benim düşündüğüm herkes BM tayfasini konuşmuş ama orada sadece BM var. Tayfanin wano ya girişi henüz gösterilmedi de olmadı da bilgidim kadarıyla.

Sadece apoo geldi. Savaş sırasında ayrıca X Drake ya kenardan izleyecek ya da Luffy ler tarafinda yer alacak.

Donanmadan olduğu ortaya çıkmaması için savaşa müdahil olmayabilir. Bunu da bilse bilse yine akıl üstadı Law biliyordur.

BM tayfası olmayabilir bu savaşta... Sadece BM nin kendisi olabilir.

Ayrıca inuarashi henüz piyasa da yok. Jinbe acaba sağlıklı mı? Denizin dibine kaçabildiler mi?

Law kendi çıkarları için kurtarmış Luffyi belli. :( Bu arada net ölmezdi. Shanksın doktoru olmadığını düşünüyorsan ya da iyileştirecek birinin bir şey diyemem tabii...
Kendi çıkarları için kurtarmadı. İçgüdüsüyle hareket etti. Sonuçta kendi bir doktor. (Wano'da da bunu Hawkinse'e diyor.)

Ivankov bile Law'ın iyi birisi olduğunu anlıyor da siz hala anlayamıyorsanız bilemem tabi. :(

Shanks ve ekibi savaş alanında durumumu ele alacak, Luffy'i mi ameliyat edecek? Law, Luffy'i aldığı gibi çok beklemeden başladı ameliyata. Ve Law olmasa net ölürdü. Ameliyattan sonra bile yaraları tekrar açılırsa yaşayacağını garanti edemiyordu. Karakteri sevmiyorsunuz diye boşuna sağlı sollu bir şeyler aranma. Çünkü bunlar gereksiz, bayat hamleler.

Son düzenleme:
Kid büyük avantaj olacak. Bütün silahları çekecek düşmanlardan.
Düşman silahsız savaşmak zorunda kalacak ve samuraylar hepsini rahatlıkla kesecekler.

Benim düşündüğüm herkes BM tayfasini konuşmuş ama orada sadece BM var. Tayfanin wano ya girişi henüz gösterilmedi de olmadı da bilgidim kadarıyla.

Sadece apoo geldi. Savaş sırasında ayrıca X Drake ya kenardan izleyecek ya da Luffy ler tarafinda yer alacak.

Donanmadan olduğu ortaya çıkmaması için savaşa müdahil olmayabilir. Bunu da bilse bilse yine akıl üstadı Law biliyordur.

BM tayfası olmayabilir bu savaşta... Sadece BM nin kendisi olabilir.

Ayrıca inuarashi henüz piyasa da yok. Jinbe acaba sağlıklı mı? Denizin dibine kaçabildiler mi?
Linlin'in tayfası sağlam. Sadece Linlin'i arıyorlardı. Gerçi o korkaklar geri dönüp koltuk sevdasına bile düşmüş olabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık