Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974 Spoiler Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kısmen. İletişim bozuklukları da oluşmuş olabilir. Kanjuro'nun çizmi var mesela ama gemi değil kendisini çizmiş : ))
Kınların yüzlerini vs söylemiştin zaten. Ama yeni planı anlatan haberci şimdilik yok sanırım
Adamın dediklerini ben Taycadan çeviriyorum. İngilizce bilmiyor. Yanlış anlamış da olabilirim.

http://www.korsanfan.com/konu/958-sözleşilen-liman.7914/page-44#post-1256417
Hain iyi saklanabildiği için hain olacak zaten. Kanjuro uygun bir konumda. Hain kişisi varsa yeni hain olmadı, büyük ihtimal Oden'e de direkt ihanet etmişti. Hainin Toki'nin sözüne inanıp da 20 yıl kendini kamufle etmesi bana mantıklı gelmiyor, kesinlikle ödülünün tadını çıkarırdı 20 yıla. Zamanda atlayanlardan birinin veya şu ana kadar görmediğimiz Denjiro'nun hain olması muhtemel. Zaman atlaması yapmayan Kınlardan pek şüphe etmiyorum ben. Ayrıca Kınlardan hepsinin ne kadar geç tanıtılsa bile Kanjuro'dan daha çok derinleştirildiği de gözlerden kaçmıyor pek. Ya mangaka feci derecede yem atıyor(bence bu) ya da hain bayağı Kanjuro. Her neyse masumluluğu kanıtlanana kadar şüpheli diyelim.

Böyle yazmıştım, mantıklı çıkarım buydu zaten de Oda feci zarf atıyor gibiydi. Ama gene de Oda'nın hakkını vermek gerek, tam artık bunlardan hain çıkmaz dedirttikten sonra haini yüzümüze vurdu.

Yalnız yakuzalardan 200 kişi gelmesi ile 4200 kişi olması, bu olaydan sonra Orochi'nin 4000 kişi haberini alması, yani güncellenmiş sayıyı değil ve aynı zamanda Kanjuro'nun boş limanı görünce 4000 kişi nerede demesi ayrıntısını hiç fark etmemiştim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık