Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974: Onigaşima’ya Doğru!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öç almayı kendine hak görenlerden öç almak keramettir. Ben Oroçi davranışında haklı demiyorum, lakin sen gidip de adamın soyunu kırarsan, köşe başlarında ararsan olacağı bu. Mesela şu an Oden'in soyu.öç almak istiyor değil mi? Oroçi alınca neden rererörö? Kin'emon ve tayfası ayrı hesap, o adamlar aktif olarak Kurozumi avlamış veyahut avlama niyetinde herifler de değiller. Onlar sadece bu totaliter rejimi sona erdirip çoluk çocuk demeden öldürmüş Oroçi'yi indirmek istiyor, gidip Kurozumi'nin geri kalanını avlama derdimde değiller.
Kimse burada Wano'nun soylu yavşaklarını övmesin lütfen.
Ben övgüde bulunmuyorum. Ancak iki taraf da hatalı ve suçlu iken, suçu tek bir tarafa yıkmak saçma oluyor. Benim anlatmaya çalıştığım bu. Mesela Oroçi'nin ninesi gücü ele geçirmeye çalışmak suç mu falan diyor yapılanları aklamak için.

Aslında Kanjuro da Raizo'nun orada olduğunu bilmiyordu. Peki madem böyle bir şey var, o halde Jack neden bu kadar ısrarcı oldu? Cevabı basit. Bunlar dört kişi yola çıkıyor ve yolda gemileri batıyor. Böylece Raizo ile yollar ayrılıyor. Raizo'nun kartı Kanjuro'da olduğu için yaşadığına emin. Doflamingo vasıtasıyla Jack'a haber gönderiyor. Kin'emon ve Momonosuke zaten başka yere gittikleri için geriye sadece Raizo ihtimali kalıyor. Bu yüzden Jack özellikle Raizo'yu bulmaya çalışıyordu.
Raizonun Zouya gittiğini biliyordu bir şekilde ki Raizo dedi Zouda buluşalım. Muhtemelen Momonun başka gemiye binmesi de bunun altından çıkmıştır.

Kinemon gemi ile ayrıldı punk hazarda, kendisi Rosada, Zouda yalnız olduğunu bilmesi anormal değil vivre olmasada Kanjuroda

Raizonun Zouya gittiğini biliyordu bir şekilde. Muhtemelen Momonun başka gemiye binmesi de bunun altından çıkmıştır.

Kinemon gemi ile ayrıldı punk hazarda, kendisi Rosada, Zouda yalnız olduğunu bilmesi anormal değil vivre olmasada Kanjuroda
Ben de onu diyorum işte. Zo'da olabilecek tek kişi Raizo, karttan dolayı Jack onun yaşadığını biliyor, ama adada olduğundan emin değil. O yüzden işkence ederek öğrenmeye çalışıyor.

Üye silindi 1004

Nereden biliyoruz ailesinin hiçbir alakasının olmadığını? Ayrıca aynı şeyi Kurozumi Hanesi için de söyleyebiliriz. Tüm argümanlar karşı taraf için de geçerli.
Bilmiyoruz. Diğer arklardan farklı olarak daha gri karakterler. İki yazıt okuyacağım diye nuke atan tipler yok. Ailesinin hiçbir alakasının olmama ihtimali de var. Üstüne Orochi ve Kanjuro'yu da öldüreceklermiş. İki ufak çocuğun alakası olmadığına eminiz. Wano baya katliam ve kan dökme arzusuyla yanıp tutuşmuş. Wano'yu yok etme mücadelesi verdikleri için adi olmuyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık