Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974: Onigaşima’ya Doğru!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merak ettiğim bir konu var.Bakteri gibi bir tipi vardı Kanjuro nun son sayıda.Orasını hala anlamadım.Meyve yemeden önce insan değilmiydi?
Tipi farklıdır. Hatta şu an gördüğümüz kişi Kanjuro'nun asıl sureti olmayabilir.
Bana sanki Kanjuro'nun kendisini açık ettiği sahnenin vuruculuğunu bozmamak için böyle yapmış gibi geldi. Önce tekrar casusu hatırlatıp merakı diriltti. Sonra aniden Kanjuro benim dedi.

Bana sanki Kanjuro'nun kendisini açık ettiği sahnenin vuruculuğunu bozmamak için böyle yapmış gibi geldi. Önce tekrar casusu hatırlatıp merakı diriltti. Sonra aniden Kanjuro benim dedi.
Izledigim reaksiyon var bir iki. Ilk sahnedeki gözleri ve ağzı olan yerde direkt anladılar. Kanjuro olduğu belli oluyor yani az çok. Hain benim yerine vuruldular mi insanlar emin değilim

Bölümde dikkat çekenler

• Sunny gerçekten hasar almış ki Luffy gemi tamir edildi mi diye soruyor.
  • Kid diğer limanda samurayları tasıyan baska gemiler görmüş .Demek ki filo hazır.
  • Asağıdaki resimde fazladan yapılacak 5000 kişilik geminin yem olduğu ortaya çıktı.
  • Yem yapılan gemiler bir hainin varlığının zaten bilindiği ortaya koyuyor.Kim buldu merak ediyorum.

Bulamazdı. Bulsa bulurdu. Çaresizliği anlattı orada. Yok illa var diyorsan örnekleri merak etim.
Luffy ile Law'a mesaj gönderebilirdi. Ya da Sugar'ın ağzına giren bambu cirit veya BBAdaki gibi kurt saldırısı yapbilirdi. İnsan yiyen bitkiye bunu yedirebilirdi. Yani o yeni sihanın içene bunları koyabilirdi. Oda bu bulurdu en sevdiğimizi düşündüğü karaktere birşeyler.

Bölümde dikkat çekenler

• Sunny gerçekten hasar almış ki Luffy gemi tamir edildi mi diye soruyor.
  • Kid diğer limanda samurayları tasıyan baska gemiler görmüş .Demek ki filo hazır.
  • Asağıdaki resimde fazladan yapılacak 5000 kişilik geminin yem olduğu ortaya çıktı.
  • Yem yapılan gemiler bir hainin varlığının zaten bilindiği ortaya koyuyor.Kim buldu merak ediyorum.

"Denjiro => Hiyori => bizimkiler" olarak hain hakkında bir bilgi akışı sağlanmış da olabilir. Yoksa dediğin gibi acaba birisi mi buldu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık