Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıç ya da kılıçlar hakkında bir şeyler açıklanmadı daha. Tabi ki kılıçlara laf atacağım. Ya Kaido'nun kesilmezliği yalan, ya da bu kılıç/ların özel bir etkisi var. E baktığımızda Kaido'nun o kadar dövüşe rağmen hala tek yarası varsa elbette kılıçları sorgulayacağım. Yani bu en temel sorgulamayı bile kılıç düşmanlığı olarak algılamayın bence.

Valla Oden-Kaido olayını girmicem ama ''güjlen Kaido'' ve ''Hatun benden bu kadar'' derken Oden çok güzel poz veriyordu be!:a:

Valla insanlardan sürekli manga sayfası isteyip atıldığında da inkar etmeyi ben anlamlandıramıyorum.:D Al bak manga sayfası attık sana.;):flaugh: Tabi bu esnada sözü Luffy'ye getirip Zoro'yu unutturma çabaları da:respect::D

Kılıç kontrolünde Wado'nun etkisi yok sayılamaz.:D
Sorgulayabilirsin ama bütün her şeyi kılıca yıkmak doğru değil. Hatta işin çoğunu da yıkamazsın.

Güçlen Kaido derken; ne yaparsan yap olamayacak diyor adam. Diğerine gelirsek zaten yapacağını yaptı. Araya bazıları girmeseydi görürdük ne olacağını.

Manga sayfalarını inkar etmiyoruz. Bizde sayfa atıyoruz hatta. Ama sen mangayı çok iyi büküyorsun. Luffy’e de sözü getimemin sebebi Zoro’yu unutturmam değil. Zira unutulacak bir şey yok. Sadece senin mantığınla gidersek Luffy daha çok zarar görür olay bu.

Kontrol ayrı adapte olmak ayrı yahu. Çok gereksiz yerlerden gömmeye çalışıyorsun. Bence daha iyi şeyler bul...
Çok farklı bir klasman olmak için önce klasmanın olmalı.Zoronun klasmanı "gösterdiği " kadarı ile yc3 bile değil.Kyoşhiro ise dediğim gibi yc1 ve 2 arasında bir yerlerde.Ne kata-marco kadar uçtur ne de smothie kadar vasıfsız.Ashuradan falan güçlüdür bu adam.Herkes burada Ashura Jacki yardı geçti diyor ama dövüşün devamında Jack adamı tüm dikkati Jackte iken yardı.Komutanlar öyle az buz adamlar değil.Luffy bu seviyelere gelmek için Doff-Kraker ve Kata yemek zorunda kaldı.Zoro ise pica yedi.Devasa bir fark var ortada.
Devasa fark olduğunu düşünmüyorum. İlla Luffy gibi işleyecek diye bir şey yok. Ona bakarsak Kid de bir şey yapamamış doğru düzgün ama onu da iyi bir yerde görüyorum ben. Burada bakmamız gereken karakterlerin potansiyelleri ve gittikleri yol. Mesela Denjiro’dan ne gördükte o seviyede gözüküyor. Zaten bu arcın sonunda artık bu konu tartışmaya açık kalmaz.
Attığım sayfanın en solunda. Adının geçmesine gerek yok zaten. Gözü olan herkes kılıcı görür. Ki kılıç ülkesinden bahsediyoruz.
Tamam da bu Hitetsunun çıkarımı. Biz olaya bizzat şait olduk okuyucu olarak.

Sorgulayabilirsin ama bütün her şeyi kılıca yıkmak doğru değil. Hatta işin çoğunu da yıkamazsın.

Güçlen Kaido derken; ne yaparsan yap olamayacak diyor adam. Diğerine gelirsek zaten yapacağını yaptı. Araya bazıları girmeseydi görürdük ne olacağını.

Manga sayfalarını inkar etmiyoruz. Bizde sayfa atıyoruz hatta. Ama sen mangayı çok iyi büküyorsun. Luffy’e de sözü getimemin sebebi Zoro’yu unutturmam değil. Zira unutulacak bir şey yok. Sadece senin mantığınla gidersek Luffy daha çok zarar görür olay bu.

Kontrol ayrı adapte olmak ayrı yahu. Çok gereksiz yerlerden gömmeye çalışıyorsun. Bence daha iyi şeyler bul...

Devasa fark olduğunu düşünmüyorum. İlla Luffy gibi işleyecek diye bir şey yok. Ona bakarsak Kid de bir şey yapamamış doğru düzgün ama onu da iyi bir yerde görüyorum ben. Burada bakmamız gereken karakterlerin potansiyelleri ve gittikleri yol. Mesela Denjiro’dan ne gördükte o seviyede gözüküyor. Zaten bu arcın sonunda artık bu konu tartışmaya açık kalmaz.

Tamam da bu Hitetsunun çıkarımı. Biz olaya bizzat şait olduk okuyucu olarak.
Sen bence olayların işleniş sırasını tam anlamadın. Bu söylenenler Zoro'nun kılıcı alacağı zamanki çıkarımlar.

Valla Oden-Kaido olayında da aynı. Yine sözlerin başka manalara tevil edilmesi...Hayır bunu biz yapsak al işte manga sayfası atıyoruzdan farklı bir cevap gelmiyordu. Oden sözde amiraldi, yaşasaydı yonkou falan olacaktı...:D

Yahu nasıl kılıca yüklemeyeyim. Kaido o kadar savaşa girmiş. Ama tek yarası Oden'den. Bunu sorgulamak neden kötü. Oden'de olan haki Shanks'te, WB'de, ya da amirallerde yok mu? Adam bunlarla savaşıyor, ama tek yara Oden'den.:bilmem:

Onları okumama gerek yok zaten. Zaten öncesinde bakarak atıyorum buraya.:D Wado etkisini hiçe saymaya devam.
Resmi çeviride Wado sayesinde alıştın falan demiyor. Hangi etkiden bahsediyorsun? Normal bir kılıç ustası olsa perti çıkardı diyor, iyi iş diyor. Sonra ''tıpkı lanetli kılıçlar gibi, zayıfsan kullanamazsın,'' diyor.
Hatta dediğim gibi; Hiyori'nin verme sebebi olarak da ''perhaps,'' diyor. Tahmin yürütüyor yani. Hazan Suyu'na karşılık olarak aldığından falan da haberi yok zaten.

Sen kendini avutmaya devam et. Şu sayfalardan sonra tartışmayı uzatmayacağım. Herkes okumuş ve anlamıştır.
Hayır şuana kadar işlenen H.hakide birinin bayılmasına gerek var mı yok mu?
Zayıf biri h.hakiye maruz kalırsa bayılabiliyor. Ancak bu, her h.haki sahnesinde birileri bayılacak demek değil. Kaido ve BM h.haki çarpıştırdığında da kimse bayılmamıştı sanırım. Ayrıca Oden bunu bilinçli olarak kullanmıyor da olabilir. Ancak kullandığı belli.
Niye fanlık yapıp körü körüne H.haki var diyorsun? Mangada en ufak gönderme yok. Karakterden Soğutuyorsun beni...
Ben de h.haki'den soğudum şimdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık