Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Manga sayfalarını hikayeleştiriyorsun. Bence sen gözünü aç da, bir daha bak Kin'emon'un sözlerine ve Zoro ile Enma arasında geçenlere. :D
Yahu Komurasaki bile Wado'yu fark ediyor da veriyor kılıcı Zoro'ya. Siz hala Zoro hak etti canım, Zorocuğum çok güjlü o yüzden bu kılıç verildi diyorsunuz. Zoro Enma'yı eline aldığında kurumasın diye taaa elli senelik kardeş kılıç muhabbeti çıkarıyor Oda ortaya, siz hala rüyalardasınız.:D

Yahu Komurasaki bile Wado'yu fark ediyor da veriyor kılıcı Zoro'ya. Siz hala Zoro hak etti canım, Zorocuğum çok güjlü o yüzden bu kılıç verildi diyorsunuz. Zoro Enma'yı eline aldığında kurumasın diye taaa elli senelik kardeş kılıç muhabbeti çıkarıyor Oda ortaya, siz hala rüyalardasınız.:D
1.si, o dediğin Hitetsu'nun kendi çıkarımı. Bir ihtimalden bahsediyor ve belki de Hazan Suyu'ndan haberi bile yok.
2.si, Zoro her halükarda hak etmiş oluyor. Zoro güçlü olduğu için bu kılıç verildi demiyoruz. Zoro güçlü olduğu için bu kılıcı kontrol edebildi diyoruz.
3.sü, Enma zaten Zoro'nun kolunu kuruttu ama Zoro sonra bir emirle geri çekti hakiyi. İster buna haki kontrolü de, ister irade de, ister kral haki de; sonuç Zoro'nun marifeti oluyor.
Kılıca alışma muhabbeti sadece Enma'ya özel bir şey değil. Tüm kılıçlar için geçerli. Zoro Hazan Suyu'nu aldığında ya da Yubashiri ile Kitetsu'yu aldığında da alışma süreci geçirdi. Hitetsu'nun bahsettiği de bu işte. Yani baştaki olayla bir alakası yok. Öyle olsaydı Zoro'dan bağımsız bir süreç görürdük. Zoro'nun bağırmasıyla kolu düzelmezdi. :)

Ortamlarda; ''Zoro'nun gücüyle alakası yok,'' dersin. Kim bilecek? :D

1.si, o dediğin Hitetsu'nun kendi çıkarımı. Bir ihtimalden bahsediyor ve belki de Hazan Suyu'ndan haberi bile yok.
2.si, Zoro her halükarda hak etmiş oluyor. Zoro güçlü olduğu için bu kılıç verildi demiyoruz. Zoro güçlü olduğu için bu kılıcı kontrol edebildi diyoruz.
3.sü, Enma zaten Zoro'nun kolunu kuruttu ama Zoro sonra bir emirle geri çekti hakiyi. İster buna haki kontrolü de, ister irade de, ister kral haki de; sonuç Zoro'nun marifeti oluyor.
Kılıca alışma muhabbeti sadece Enma'ya özel bir şey değil. Tüm kılıçlar için geçerli. Zoro Hazan Suyu'nu aldığında ya da Yubashiri ile Kitetsu'yu aldığında da alışma süreci geçirdi. Hitetsu'nun bahsettiği de bu işte. Yani baştaki olayla bir alakası yok. Öyle olsaydı Zoro'dan bağımsız bir süreç görürdük. Zoro'nun bağırmasıyla kolu düzelmezdi. :)

Ortamlarda; ''Zoro'nun gücüyle alakası yok,'' dersin. Kim bilecek? :D

Yeter artık. Zoro, zoro nereye kadar? Seriyi zoro ve maceralarına döndürdünüz.

Onca şey dediğin, özür dileme olayı mı?:D Bu kadar şaşıracağınız bilseydim daha fazla özür dilerdim. Sanki hayatınızda ilk kez birisi sizden özür dilemiş gibi tepki veriyorsunuz.:)

Benim Enma ile alakalı şüphelerim gitmiş değil ki. Kesilmez denilen Kaido'nun neden sadece Oden tarafından kesilebildiği açıklanana kadar bu şüphe devam edecek. Ben zamanında çeviri muhabbetinden dolayı sadece Enma diyordum, ama öyle değilmiş. Ama bu demek değil ki şüphelerim ortadan kalktı. Bilmem kaç defa Denizciler ve imparator ile dövüşmüş olan Kaido'nun, neden sadece kendinden düşük seviyedeki Oden'den kalıcı hasar almasını açıklanana kadar devam yani.:D

Zoro'nun Enma'yı kontrol edebilmesinde Wado'nun etkisini hiçe sayamazsın. Yani öyle Zoro kendi has gücü ile kontrol etti diye bir durum yok. Wado'nun Zoro'da oluşu, Zoro'nun Enma'yı kontrol edebilmesindeki etkenlerden birisidir. Manga ortada zaten. Ha bunun başka manalara nasıl tevil edileceği size kalmış.:)
Özür dilemende sıkıntı yok. Sıkıntı kılıç hakkında hala laf atman.

Kendinden düşük seviye muhabbeti tamamen senin düşüncen. Adamı yardı geçti Oden. Kimin ne yaptığını gördük dövüşte. Zaten iki kılıcı ile kesmiş herif.

Zoro kendi has gücü ile kontrol etti diye bir durum var. Alışma süreci ayrı kontrol ayrı. İlk kullandığında kılıcı iradesi ile ezdi Zoro. Geri ver şunu diye. Wado mu rica etti yoksa Enmadan?

Wado: Abi hakisini ver geri ya, ben tanıyorum iyi çocuk bu.
Enma: Wado gardaşım güveniyorsa bende güvenirim İyi bakalım :/

Hayır şöyle alakasız bir şekilde Zoro’nun kılıç kontrolüne laf edip, Luffy’nin 2y sonra ki dövüşlerine laf etmemen peki :/ hani fanısın ya o yüzden onu örnek veriyorum. Hani etkenler çok önemli ya. Şimdi Luffy’nin dövüşlerinde ki etkenleri say sonra bir daha Luffy övme bence...

Zoro resmi olmasa da Oden in damadı...Kılıçları almasından doğal bir şey yok kanımca.Hiyori güçlü olduğu için Zoro ya bayıldı.Hayatını da kurtardı daha ne olsun...

Oda baydı artık yeter artık geç şu savasa öffffff :artiz:

Zaten bu Zoro boş beleş bi veletken Wadoyu alıyor ve inanılmaz bir kılıç ıstası oluyor, belkide Wadonun içindeki Kuinanın ruhu Zoroyu stand olarak kullanıyor ve bir nevi parazitik denklem doğuyor.:hhh:

Yahu Komurasaki bile Wado'yu fark ediyor da veriyor kılıcı Zoro'ya.
Hahaha bu nerede geçiyor ya? Allah allah Hiyori fark etmiş ama Kwamatsu fark etmemiş sanırım. O yüzden Kawa; Vermeyin nasıl verirsiniz diye şaşırıyordu. Hitetsu aralardında geçenleri bilmediği için çıkarım yapıyor. Hayır bir de Hiyori ile konuşurken Wado’nun adı bile geçmiyor yahu. Hazan suyunun adı geçiyor. Artı Zoro ile Hiyori arasında geçenler de malum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık