Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB, Oden ile ilk karşılaştığında 44 yaşındaydı.
Kaido'ya endeksledik kuru. Evet, 44. O daha kötü :oleyo:

WB'yi ayağa kaldıran Oden'e yıllar sonra Roger ayağımın altından çekil der gibi muhtemelen ileri b.haki bastığı slashi atıp WB'yle kapışıyor o ne olacak :D Oden bile çok şaşırıyor zaten sonrasında olan b.haki çarpışmasına.Oden'in gemiye katılmadan önce WB'ye tehdit olacak bir seviyede olmadığı çok bariz zaten.Güçlenmiş haline bile Roger'ın yaptığına bakarak bunu söylemek mümkün.
@Miyata Ichirou 33 yaşında yonkou olan Shanks ve potansiyeli ve gücü yonkouları aşmış 44 yaşındaki bir Wb diyorum sana. Gerekli hesaplamaları sen yaparsın. Kolay gelsin canım :D

Bence burda Oden Kaidoya güçlen derken bu şöyle anlaşımalı ; öyle bir yiğit gelecekki analar böylesini az doğurmuştur. Sana tavsiyem onu görünce topukla.

Oda bizim her geçen bölümde kaidodan daha da fazla nefret etmemizi istiyor. Sanırım luffy son darbeyi vurduğunda zevkten duvarları yumruklamamızı istiyor

Spoiler doğruysa Oda "Kaido adamdır" vurgusu yapmamış.
Herkes Katakuri gibi değil vurgusu yapmış.

Ayrıca bölüm çıkınca konuşmak lazım ama spoiler doğruysa Oden'in zirvesini de öğrenmiş bulunuyoruz.

Kaido ve Adam kelimesi bir arada kullanılır olmuş, Kaido'dan olsa olsa madam olur. Luffy ve Zoro'ya şöyle dünyanın en saçma power upunu versin istiyorum o derece nefret etmekteyim. Zoro şöyle 2 kolunu, 2 bacağını kesse Luffy'de kafasını un kıvamına kadar getirene kadar yumruklasa fena olmaz.Vahşet istiyorum, kan istiyorum. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık