Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Iyi de kardeşim neden ölenlerin sayısı artmadan savaş başlatmadın 5 yıl boşuna bekledin ben anlamadım ki

Oden: Keşke Water 7'da doğmuş olsaydım. Allah kahretsin bu primitif pirinç bağımlılarını. Water 7 doğduğum yer olsaydı her gün işe giderken kahve içerdim. Lanet olsun Wano'ya ve Wanolulara. Yandım Allah kahretsin.
Hepsi Toki'nin suçu. Adamı zorla Wano'ya getirdi o köy bizim köyümüzdür şarkısıyla bezdire bezdire. Yoksa WB'nin yanında hemşirelerle takılıyordu şimdi :flaugh:

Üye silindi 1004

Hepsi Toki'nin suçu. Adamı zorla Wano'ya getirdi o köy bizim köyümüzdür şarkısıyla bezdire bezdire. Yoksa WB'nin yanında hemşirelerle takılıyordu şimdi :flaugh:
Toki tam dırdırla hayat karartan kadın modeli. Hiyori umarım öyle çıkmaz gerçi Zoro'nun bir kulağından giriyor öbür kulağından çıkıyor. Beyni olmadığı için gelen bilgiyi değerlendirmekten aciz. Sıkıntı yaratmaz dırdır Zoro'ya. :hhh:

Odenin yaptığı beyinsizlikten bahsetmiyorum yaptığı fedarkarlıktan bahsediyorum. Yahu konu irade değil yaptığı. Naminin annesi ne yaptı? Ya da Dr. Hiluluk? Yaptıklarını küçümsediğimden değil yapılanın büyüklüğünden bahsediyorum. Örnek verirsek Pell var mesela Odene yakın. Şu da kesin değil yalnız top yekün bütün Wano ile saldırsa bile Kaidoyu yenecekleri...
Ha greater good diyorsun ama Oden'in greater goodluk hareketi yok bence.

Üye silindi 1004

Whitey-chan o an ;);)
Gözlerim kanadı zaten Beyazsakal'ı sevmem sapkınlığını iyice gün yüzüne çıkardın. Oden'en çorba yaparlarken şifayı hemşirelerle de arıyor. O değil de cosplayi yapan adamın yellow feverı tavan.

Hala Oden'i savunanları görüyorum her dansa 100 kişi bırakacağını söyleyen adama 5 yıl inanmakta ne bileyim. He derseniz zaten tutsakların bir kısmını salıyordu o zaman bu salınan adamlar herkese doğruları anlatırdı en azından Kaido'ya karşı ayaklandığında arkasından dalga geçmez yanında yer alırdı halk ve tutsaklar. Sonuç Oden OP evreninin en ezik ve gereksiz karakteridir. Wanoya bu acıları çektiren kişide ne orichi nede kaidodur odendir :)

Kinemonlar sıcaktan duramıyorlar ama oden altta çorba oluyor ve haberleri yok. Oden gözümde büyüdün.

Aklıma Game of Thrones'daki

bu kare geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık