Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Oda için güç dengesi hikayeden sonra geliyor bu çok net belli oldu. Olayları sırf şu olaya selam çakmak için bu kadar eğip bukmesi beni rahatsız etti açıkçası. Önceden seriye bu tarz şeyleri daha iyi yediriyordu. Şimdi ise çok belli oluyor.
Adam kültürünü tarihini cilalıyor işte.

Fazlasını kim yaptı?
Nami'nin annesinden girerim Doktor Hiluluk'tan çıkarım. Oden kadar güçlü olmasalar bile bu insanlara insanlık dersinde konusunda Oden sollar geçer.

Adam kültürünü tarihini cilalıyor işte.

Nami'nin annesinden girerim Doktor Hiluluk'tan çıkarım. Oden kadar güçlü olmasalar bile bu insanlara insanlık dersinde konusunda Oden sollar geçer.
Naminin anası ne yaptı desene bana bi? Kişiye yaptıklarına değil toplum için yaptıklarını düşün. Ve çektiği zorluğu.

Üye silindi 1004

Naminin anası ne yaptı desene bana bi? Kişiye yaptıklarına değil toplum için yaptıklarını düşün. Ve çektiği zorluğu.
Toplum mu? Wano orası Wano! Hangi toplumdan bahsediyorsun bi saniye? Çektiği zorluğu geç saydığım insanlarda da aynı irade hatta fazlası var.

Adam kaynatarak idam da çığır açmış Kaido. Kendi adamlarını kaldırıp tutmasa direk pişecek.. böylede ölmüş demekki.

Toplum mu? Wano orası Wano! Hangi toplumdan bahsediyorsun bi saniye? Çektiği zorluğu geç saydığım insanlarda da aynı irade hatta fazlası var.
Odenin yaptığı beyinsizlikten bahsetmiyorum yaptığı fedarkarlıktan bahsediyorum. Yahu konu irade değil yaptığı. Naminin annesi ne yaptı? Ya da Dr. Hiluluk? Yaptıklarını küçümsediğimden değil yapılanın büyüklüğünden bahsediyorum. Örnek verirsek Pell var mesela Odene yakın. Şu da kesin değil yalnız top yekün bütün Wano ile saldırsa bile Kaidoyu yenecekleri...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık