Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öldürme niyeti ile saldırmıyorsa neden Roger'ın saldırını daha ön plana koyuyoruz ki o zaman? Yani bu saldırı içten yapılsa bile kendin ayarlıyorsun gibi bir şey değil mi? Bu tarz saldırıda hakin seviye atlamıyor zaten. Sadece içten saldırdığın için daha efektif kullanmış oluyorsun diye biliyorum ben. Luffy'de de durum bu. Yani bunu kullandın diye her saldırıdan güçlü olacak gibi bir durum yok sanki. Kağıt meselesi gibi işte?
Daha güçlü olacak diye bir kural yok zaten. Kural olsa tartışmaya gerek kalmazdı. Ben yorumluyorum sadece. Roger'in gördüğümüz tek isimli saldırısı ve kılıcından b.haki fırlatıyor. Bu saldırı bence Kaido'nun isimli balyoz darbesinden daha etkili duruyor. Olmayadabilir ama Kaido'nun Oden'e yaptığı o isimsiz ve haki içerip içermesiği belli bile olmayan saldırıdan kesin güçlüdür. :)

Niye suskun olalım la? Enma'nın güçlü bir kılıç olduğu kendi bölümlerinde verildi zaten. Zoro da hızlı alıştı kılıca. Siz yoksa hala normal kılıç mı diyorsunuz? :(

Bire on olayı çıkmadı kötü tabi ama diğer bilgiler de yeterli şimdilik.:D
Kıvıracağını biliyordum, neyse iyi güzel belli bir süre falanca adamın filanca yorumlamasının tadını çıkardın hadi yine iyisin :oleyo2:

Ayranım dökülmesinci Oda’ya da bu yakışırdı. Daha asıl dövüşler başlamadan hiç kötü gösterir mi King ve Queen’i. 9 Kın da Oden darbe yiyince yamuldu ondan önce iyi kötü idare ediyorlardı. Tam dahi Oda’nın düşünebileceği bi güç dengesi koruma yöntemi.
Güç dengesi ne yav? :( Lütfen o iki kelimeyi yanyana getirmek bile büyük bir hata. Biz bence her bir kareyi her bir kelimeyi çok fazla önemsiyoruz. Odanın umrunda değil. Son 15 vsnin 13 tanesi falan tek darbe ile bitti. Dressrosadan beri herkes tek yiyor.

Üye silindi 1004

Oda ayranım dökülmesin nonikim öpülmesin diye uğraşıyor ama, Korsanfan amacını biliyor...

Bir hakiki tek yiyen Odenin suratına bak, birde 2 darbe yemesine rağmen söve söve çukura düşen Akainuya... Bence fark var. :)
20 yıl önceki Kaido'nun gücü ve o darbeyi alan Oden'i 20 yıl sonraki dünyanın en güçlü adamı WB ve logia meyvesine sahip Akainu'yu kıyaslıyorsun. Sıkıntı burada.

Ne o darbeyi vuran Kaido 18 yıl sonraki WB'den güçlü ne de o darbeyi alan Oden 18 yıl sonraki Akainu'dan güçlü.

Herkes Oden'in tek yemesine odaklanmış. Odaklanacağınız nokta bu olmamalı, Kaido'nun hinlik yapmasa yenilecek olmasını yorumlayın derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık