Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah belanı versin Oda bu nasıl bölüm. Ortada dövüş filan yok, Oden bunu kesiyor Kaido da buna 1 tane vuruyor. Tüm aksiyon bu 2 hareketle bitiyor. Büyük hayal kırıklığı bölüm.

Bu arada şunu hatırlatayım. Akainu çapsızı yonkou seviyesi olsaydı bir ayağı değil iki ayağı çukurda olan Beyazsakalı öyle veya böyle yenerdi.
Size soru aynı durumda Kaidou, Koca Ana veya Shanks olsaydı ne olurdu? Akainunun çapsızlığı kendini burada gösteriyor.

Kılıç ustaları zeki, çevik ve ahlaklıdır. Oden bunların hiçbirine sahip değil yalnız. :(
Bu olayı çok abarttınız ya. Adam oğlunun sesine tepki olarak geri bakıyor. Bunda ne var ya? Asıl oğlu olduğuna inandığı birine tepki vermese nasıl adam ne vicdansız zalim adam denir. Hatta iddia ediyorum oğluna tepki vermese buradan adamı eleştirirdiniz. Yani Odene gıcık olan adam birşey bulamasa yürüyüşüne bak der yine birşey söyler.

İğrençsin Oda. Kaido’nun Oden’e yaptığı saldırıyı çizmemiş bile şaka gibi. Ejder formunda yere düşüyor. Sonraki gösterdiği panelde Kaido hem insan haline dönmüş hem de saldırıyı çoktan yapmış. Luffy dışında kimseye düzgün dövüş çizmez bu saatten sonra bu adam. Ulan bölümün adını Kaido vs. Oden koymuşsun yaptığın işe bak insaf.

Bu arada şunu hatırlatayım. Akainu çapsızı yonkou seviyesi olsaydı bir ayağı değil iki ayağı çukurda olan Beyazsakalı öyle veya böyle yenerdi.
Size soru aynı durumda Kaidou, Koca Ana veya Shanks olsaydı ne olurdu? Akainunun çapsızlığı kendini burada gösteriyor.
Akainu sadece Sengoku'nun emirlerine uydu. Kaido felan hikaye. Gördük Oden'in çocuğunun nasıl araya sokulduğunu. Aynı Kaido WB karşısında da aynı taktiği başvurur. Sen de tam bir Amiral hater çıktın yav.

Doğru evet.Yazdım zaten bunu.Siz fazla coşmuşsunuz anladığım kadarıyla Luffy fanları kana kan istiyor illaki bir yerlerden.:hhh:
Yaşadıklarımızı ancak ancak Luffy fanları bilir...:a:

Kaido'nun vuruşu da öldürmüyor zaten. Roger de saf dışı bırakmak için ileri seviye b.haki kullanıyor. Şu an Luffy'nin öğrendiğini yani. Oden kalkıp koşuyor ama. WB araya girmese, dövüş devam edecek. Ayrıca o Roger serinin zirvesi, Oden de şu an olduğundan daha güçsüz.
Öncelikle Roger sahnesini tam olarak kafamda oturmadım. Ben sahneyi şu şekilde yorumladım: Roger saldırıyor, ama daha çok gözdağı/test niteliğinde gibi. Zaten sonradan Roger direkt WB ilgileniyor zaten. http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/95/966/page/5 şu sayfadaki en üst kısmı tam anlamadığımı itiraf edeyim.

Dediğim gibi Roger'ın Oden'i öldürme niyetiyle saldırdığını düşünmüyorum. Zaten bu yeni yeni teknikte kağıt meselesi falan vardı. Ona yönelik gibi bir şeydi.

Oda, Akainuyu durdurmak için çukura yuvarladı yahu. Akainu çukura düşmese wb saldırmaya devam etse Wb yok olacaktı. Zaten 2 mermilik işi kalmıştı.

İğrençsin Oda. Kaido’nun Oden’e yaptığı saldırıyı çizmemiş bile şaka gibi. Ejder formunda yere düşüyor. Sonraki gösterdiği panelde Kaido hem insan haline dönmüş hem de saldırıyı çoktan yapmış. Luffy dışında kimseye düzgün dövüş çizmez bu saatten sonra bu adam. Ulan bölümün adını Kaido vs. Oden koymuşsun yaptığın işe bak insaf.
Hep böyle yapıyor. Bundan sonra da değişmez. Biz de burada kıyas yapalım. :hhh:

Yalnız Oda yine dövüş falan çizmedi. :( 9 kının alayı sopa yemiş. Ne bi dövüş var ne bi teknik var hiç bir şey yok ahhahahaha. Ulan Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık