Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bu arada hakikaten Kaido haki basmıyor. Ne saldırıda ne savunmada. O göğsünü haki ile kaplasa kesebilir miydi Oden acaba? Hiç sanmıyorum.

Roger'ın Oden'e attığı saldırıda ölümcül darbe beklemek çok doğru değil.

Roger zaten bu adamı tanımak istiyorum dedi. Ben o darbede ölümcül bir etki olmadığını, Roger'ın Oden'i test etme gibi bir şey yaptığını düşünüyorum. O yüzden Roger sanki her şeyiyle/ona yakın vuruş yapmış gibi anlatmak doğru gelmiyor.

Yani benim dediğim de o, savunmada alınan ve savunmada olmadan alınan darbe arasında fark var. Dediğin gibi o saldırıyı kim alsa tahtalı köyü boylar.

Akainu buradaki gibi bir darbe yemiyor orada son anda fark ediyor ve meyve gücü İle zaten bunu hafifletiyordur. Bu duruma en güzel örnek Jozu ve Marcodur.

Zoroya yazdığın ise mangada böyle bir şey var. Bizim uydurduğumuz bir şey değil.
Ne örneği hacı? Adamın kafasını asfalta soktu deprem yumruğu ile.:(

Göster merak ettim nerede kesinliği varmış bunun?

Valla kral o arc tamamen fiyasko. Silahlanma hakisi bilen yeni dünyanın tüm korsanları logia amirallere çizik bile atamadı. Silahlanma hakisini bile çizmedi Oda. O yüzden argüman sunmak için yeterli değil bence.
Ecüş bücüş tipler zaten çizik atamaz amirallere.Jozu,marco ve Wb gayet çizik atıyordu.Silahlanma hakisi çizip çizmemesi önemli değil benim için.Çer çöpün kullandığı kokayı çizse ne olur çizmese ne olur.

Valla şu an hikaye yazmaya gerek yok. Lufffy'nin aldığı darbe > Oden'in aldığı darbe...Senaryo yazmadan dürüstlük istiyoruz sadece. Buyrun konuşun. Aradaki çer çöp ile dövüşmesini sunmayın bize.
Doğru evet.Yazdım zaten bunu.Siz fazla coşmuşsunuz anladığım kadarıyla Luffy fanları kana kan istiyor illaki bir yerlerden.:hhh:
Benim sıralamam şu şekilde:
Roger'in, Oden'e vurduğu darbe>Kaido'nun, Luffy'ye vurduğu darbe>Kaido'nun, Oden'e vurduğu darbe.

Artık yavaştan Enma'yı karartacak adama geçelim. :a:
Bu doğru.Roger görülmemiş şey yapmış kılıcı basit sallamasıyla temas etmeden uçuruyor baya.O sebeple Oden ve Kaido geçmişte 1.5 milyarlık adamdan üstte oluyorlar zaten.20 yıl önce Kaido en az yine 2 milyar ediyordur o yüzden.

Chopper ve Law göreve lütfen!! One Piece için Ritalin ve Concerta icat etme vakti geldi.
Dayanılamayacak kadar rezil yazmaya başladı. Bırak ya, bırak :artiz:
Oden meyvesi açık halini deşiyor. Kaido normal halinde komaya sokuyor saçmalığa bak. Düşün Luffy Lucci'ye tek vurup dimağını sarsıyor. Lucci de normal halinde Luffy'yi komaya sokuyor. İşte o kadar saçma :gamyon:
Mike ondan sonrasına 50 tane hikaye yazarsın, çocuğunu gördü bıraktı öyle oldu böyle oldu vesaire veisare. Ama işin içine bu saçmalığı koyduktan sonra olayı şaibeli hale getirdi. Boş yapmış gene.

@Master of Puppets Akainu için de orada hikayesi bitecekti diye bir mevzu çıktı ama adamın misyonunu uzatmayı düşünmüş, opun en saçma anlarından biridir o. İkinciyi yedikten sonra iptal olması lazımdı her neyse, benim sıkıldığım nokta aynı yemeği farklı şekillerle servis etmesi. Yeter sıkıldık bu dikkat dağınıklığı olayından.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Alpamis bunu daha önce belki söylemişimdir sana belki de söylemedim ama benim sıkıntım hiç Luffy ile olmadı, daha çok Oda'nın yeteneksizliğine haterim ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık