Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata ile Kaido'nun kıyaslanıldığı konu "karakter" konusu. Tabi ki güç konusunda Kaido Katakuri'den önde, kimsenin aksi bir şey iddia ettiği yok. Valla burada da görüldüğü gibi
Kaido düşman üssünü basıp artistlik yapıyor. Demek ki artistliği karşısındakinin gücüne göre yapıyor. Kendinden güçlüyse kuyruğunu kıstırıp alicengiz oyunlarına başvuruyor. :D
Bunu kastetmedim.Kendini yaralamak gibi işlere kalkışmaz.Adam ordunun bile hesabını kitabını yapmış nasıl üstün gelsem diye düşünüyor.En ufak açık önemli onun için birde kendini frenlemez yani.

Yalan mı peki? Apoo ta o zamandan beri ajanıymış adamın. Ajansız Supernovaların arasına bile dalmıyor.
Kaido: Kaç kişiler?
Apoo: Bir tek Kidd ve Hawkins korsanları var Kaptan Kaido! Kidd neyse de Hawkins tokmağı görünce bizim tarafımıza geçer Kidd tek kalır.
Kaido: Tamam o zaman atlıyorum, bak eminsin değil mi? Ona göre atlayacağım.
Apoo: Dayjobu dayjobu, şinpaysın na Kaido-sama.
Kaido: Okkee.

Üye silindi 1004

Kaido: Kaç kişiler?
Apoo: Bir tek Kidd ve Hawkins korsanları var Kaptan Kaido! Kidd neyse de Hawkins tokmağı görünce bizim tarafımıza geçer Kidd tek kalır.
Kaido: Tamam o zaman atlıyorum, bak eminsin değil mi? Ona göre atlayacağım.
Apoo: Dayjobu dayjobu, şinpaysın na Kaido-sama.
Kaido: Okkee.
İşte Kaido böyle bir adamdır. Gücünün yeteceği kişilere bile plot kurmadan saldırmaz. Herhalde Apoo milleti bi araya getirsin diye kullanmış. Cidden ilginç birisi bu Kaido.

İşte Kaido böyle bir adamdır. Gücünün yeteceği kişilere bile plot kurmadan saldırmaz. Herhalde Apoo milleti bi araya getirsin diye kullanmış. Cidden ilginç birisi bu Kaido.
Tam bir devlet adamı işte.Boşa kaynak kullanımı ve enerji harcamak yok.Bunlar değerli şeyler.Oden de birşey görünce dört nala koşup atlasın. :D Tamam Oden iyi adam da dediğim gibi kişisel gelişiminde problemler var Wano izole diye herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık