Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkiside iyi kılıçlar birinin iyi olması diğerini kötü yapmaz, Enma bariz Ryumanın kılıcından bi tık iyi gibi görünüyor şimdilik.
Benim hangisinin iyi ya da kötü olduğuna lafım yok. Kaçtır Enma için neler denildi şimdi bir anda y Enma mı? Diğeri daha iyi olabilir ya denilmesine güldüm sadece. Yoksa fark etmez yani önemli olan Zoro’nun içindeki potansiyel :D

Ne oldu şimdi ya? Enma muazzamdı hani? Bir anda Momo’nun aldığı kılıç daha mı üstün oldu puhaha. Neyse fark etmez ne dedik? Önemli olan kullanıcıdır her zaman. Zoro’nun da maşallahı var zaten:a: :D
Bir şey olmadı zaten muazzam ve bariz bir şekilde Ryuma'nın kılıçtan daha iyi. Sadece tanıtımındaki pazarlama stratejisine sövüyor millet. Kaido kesen kılıç nedir, Bihter kolyesi geldi diyen esnaf gibi kılıçmı tanıtılır anasını satayım. Ya Hiyori çakal ya da Oda vsye o kadar özenmemiş ki ne dediğini unutmuş.

Benim hangisinin iyi ya da kötü olduğuna lafım yok. Kaçtır Enma için neler denildi şimdi bir anda y Enma mı? Diğeri daha iyi olabilir ya denilmesine güldüm sadece. Yoksa fark etmez yani önemli olan Zoro’nun içindeki potansiyel :D
Aga bence kılıçta önemli şöför ne kadar iyi olsada araba önemlidir bu lanetli kılıçlar hep kontrolü feda edip daha çok güç kullanma mantığıyla yapılmış. Enma yüksek haki kullandırıp Zoronun normalde kendi yapamayacağı saldırıyı yaptırıyo yani herhangi bi normal kılıçla olacak iş değil.

Bir şey olmadı zaten muazzam ve bariz bir şekilde Ryuma'nın kılıçtan daha iyi. Sadece tanıtımındaki pazarlama stratejisine sövüyor millet. Kaido kesen kılıç nedir, Bihter kolyesi geldi diyen esnaf gibi kılıçmı tanıtılır anasını satayım. Ya Hiyori çakal ya da Oda vsye o kadar özenmemiş ki ne dediğini unutmuş.
Ona da lafım yok reis şaka ile karışık Alpa’ya takıldım sadece :D Yoksa bu olayda bir şey aramaya gerek yok. Direkt Zoro’nun yapacağı işe gönderme o laflar başka bir şey değil. Momo diğer kılıcı güzel bir şekilde kullanamayacağına göre o kılıca ekstra bir şey demeyip, tüm dikkatleri Zoro’ya çekmek için Enma’ya dedi işte :D
Aga bence kılıçta önemli şöför ne kadar iyi olsada araba önemlidir bu lanetli kılıçlar hep kontrolü feda edip daha çok güç kullanma mantığıyla yapılmış. Enma yüksek haki kullandırıp Zoronun normalde kendi yapamayacağı saldırıyı yaptırıyo yani herhangi bi normal kılıçla olacak iş değil.
Kılıç önemli tabi ama en ağır basan kullanıcı yoksa boşuna seviyeli kılıç diye bir şey olmaz zaten.

Hiyori Zoronun önüne tak diye iki kılıcı da çıkarıp al bunlar Kaidouyu kesti diyecek durumda değil çünkü iki kardeş birer kılıca sahip. Zaten tek kılıç üzerinden pazarlık yapma hakkına sahipti :T

Şaka maka Kaido vurunca toprak atılıyor. Oden'in çifte kesişinden sonra Kaido'nun ayaklanması 5 saniye sürmedi, Kaido'nun darbesinden sonra Oden gözünü hücrede açıyor. Keşke temiz bir vuruş olsaydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık