Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vakti zamanında Enma hakkında söylenenler Ryuma'nın kılıcı hacılamak amacıyla yapılmış mükemmel bir pazarlama stratejisi demiştim. Kaido'ya bilinen tek yarayı veren kılıç tanımı çok saçma çünkü.
Ya işte iki kılıçta iyide biri Momonun hemde eminim Sandai den iyidir habakiri, Zoro iki kılıcıda istemesin diye yapılmış bir strateji. Zoro Hyoriyi görünce kan beyninden başka yerine gitti ve atıverdi Ryumanın paha biçilmez kılıcını.

Ben Shuusuiyi Shiryuunun çalacağını düşünüyorum ve Shuusuinin olayıda sana yapılan saldırıyı daha güçlü geri döndürmesi bence.

Ne oldu şimdi ya? Enma muazzamdı hani? Bir anda Momo’nun aldığı kılıç daha mı üstün oldu puhaha. Neyse fark etmez ne dedik? Önemli olan kullanıcıdır her zaman. Zoro’nun da maşallahı var zaten:a: :D

Ne oldu şimdi ya? Enma muazzamdı hani? Bir anda Momo’nun aldığı kılıç daha mı üstün oldu puhaha. Neyse fark etmez ne dedik? Önemli olan kullanıcıdır her zaman. Zoro’nun da maşallahı var zaten:a: :D
İkiside iyi kılıçlar birinin iyi olması diğerini kötü yapmaz, Enma bariz Ryumanın kılıcından bi tık iyi gibi görünüyor şimdilik.

Yok abi düşünüyorum düşünüyorum ama Kiku dışında birini hainliğe yakıştıramıyorum ben. Eskiden maskeyle falan da takılmıyormuş. Şimdi maske takmalar, Onigashima'ya zırhla gitmeler falan hayırdır ya? :( @Dr. Hiluluk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık