Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu sayfayı hızlı geçmiş herkes herhalde.

-King üstünlük kuruyor (Bunu herkes fark etmiş)

-Queen'in üstünlük kurduğuna dair bir şey yok (King'in üstünlük kurduğunu görünce herkes otomatik olarak Queen'in de üstünlük kurduğunu düşünmüş anlaşılan)

-Oden Kaido'nun nefes saldırısı ile yaralanıp yerde sürüklenmiş sonra kalkıp saldırısını yapıyor (Yani Oden tek yemiş değil aldığı başka saldırı(lar) var)

Ayrıca Oden'i sopayı yedikten sonra kanlar içinde görüyoruz. O esnada tam olarak yenilmiş değil. Dövüş orada net bir şekilde bitmiş değil.

Ben Kaido’ya bilinen tek yarasını veren kılıç diye yazıldığını hatırlıyorum.Kaido’nun tek yarasını veren tek kılıç denilmemişti diye biliyorum.O açıdan bir sıkıntı olmaması lazım.Öyle algılandı o ayrı mevzu algılar hep farklı oluyor.
Bu cümleden başka ne anlaşılabilir? yanında diğer kılıç da durduğu halde bu söyleniyorsa hele.

-Queen'in üstünlük kurduğuna dair bir şey yok (King'in üstünlük kurduğunu görünce herkes otomatik olarak Queen'in de üstünlük kurduğunu düşünmüş anlaşılan)

-Oden Kaido'nun nefes saldırısı ile yaralanıp yerde sürüklenmiş sonra kalkıp saldırısını yapıyor (Yani Oden tek yemiş değil aldığı başka saldırı(lar) var)
Bizim tek algımız bir garip.

Bu cümleden başka ne anlaşılabilir? yanında diğer kılıç da durduğu halde bu söyleniyorsa hele.

King'in üstünlük kurduğuda Raizo. :artiz:

Anlatım bozukluğu olabilir o konuda haklısın.Bilinen tek yarasını verdi denince kafalarda sadece bu kılıç işe yaramış gibi yanlış algılanabilir.Öyle de oldu.Ama aslında baştan belliydi yara izi çaprazdı.Tek kılıç işi olmadığı belliydi ama biz öyle hayal ettik kılıcı bu şekilde verince.Yara veren tek kılıç Enma diye net konuşmamıştı yani.Tabii bilgi verilirken cümle açık biçimde vermemiş bilgiyi,Kaido’ya yara verdiği bilinen kılıçlardan biri diye tanımlanması gerekirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık