Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hain değil. En azından bu bölümde öyle bir şey yok. Oden, onu da tutsak etmesinler diye bilerek düşman gibi davranıyor.
Bizim Oden'in çokta zeki olmadığı tescillendi sanırım. Hep kandırıldı. Neden Shinobu'da ikili oynuyor olmasın. :bilmem:

Bizim saf Oden, Shinobu'yu iyi sanıyordur halbuki öyle değildir. İkili oynamıştır. :bilmem:

1vs1de kaido herzaman kazanır çünkü hile hurda kahpelik ne ararsan varmış zoro şunun kellesini alsın luffyde yumruklayıp cesedini uzaklara postalasın rezil ayyaş

Hâlâ o planın Zoro'dan nasıl çıktığına hayret ederim ama adamı takdir ediyorum. Bon-chan'ı görür görmez iki aşamalı planı yapıştırmıştı. Dünyanın sırrına vakıf olan, en güçlü korsanlar ile dünyayı gezen bizim mal Oden, kadın daha önce babasına dönüşmesine rağmen buna hazırlık yapmadı. Hadi bunu geç, oğlunu hissedecek kadar da mı gözlem hakin yok. Ark tam bir gerizekalılar geçidi oluyor.

Neyse ki Roger o samurayı istiyorum dedi de Oden hayatta kaldı. Kaido'nun tek attığı adamı Roger patos eder.

Düştükleri durum üzücü. Plan yok, proje yok. Maalesef mallığın sonu bu.

Ashura'nın sözü varken başka bir şeye gerek yok zaten. Bunu ekstra olarak attım. Hiç kullandığını görmesek de, sahip olduğunu biliyoruz.
Neden kullanmıyor o zaman? Al bi mantıksızlık daha. 1000 tane düşman olsa ne olur bi bassa 990 tanesi bayılacak.
Evet, anlaşılır.

Bu efektin aynısı Roger vs Wb de var. Orda normal Haki çarpıştırıyorlar.
Var ama Wano haki konusunda biraz cahil.Farklı isimler veriyorlar tam detayına hakim değiller.Ashura bile Oden’in kullandığı yetenek diyor ne işe yaradığından habersiz.Oden’in de yeterince kontrol edip edemediği muamma şu an.
Şimdi Ashura böyle bi yetenekten bahsedip Oden hiç kullanmadığına göre(şuana kadar) önümüzdeki bölüm kullanması lazım. Zaten Oden kalesinde bir dövüş daha olacak muhtemelen. Ama üstünde hakimiyeti olup olmadığı dediğin gibi mantıklı... Tam kullanmayı bilmiyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık