Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış ata oynuyorsun, Kum.
Ben ata falan oynamıyorum yahu. İki karakteri de ne seviyorum ne sevmiyorum. Hatta Kaido'yu daha fazla sevmiyorum. :D

Fakat Oden'in Kaido'ya öldürmek için saldırdığı net. İyi hasar vuruyor ama bu Kaido'yu ne kadar etkiliyor? Adam hala ayakta ki vurduğunda da tek attı.

Burada tabi ki hazırlıksız yakaladı, oğluna döndü herkes dönerdi denilebilir ve diyenlerde doğruyu diyor. MFde de buna benzer şeyler oldu fakat Akainu gibi biri mesela hazırlıksız yakalanmasına rağmen tek yemedi. Kaido'nun ise hibrit zoan modunu hiç görmedik vb.

Kaidoyu ilk gördüğüm sahneden beri "1v1 de daima kaido kazanır" sözünü unutamıyorum ve sürekli şunları düşündüm:
+Acaba oda kaidoyu nasıl dövüştürecek?

+Luffye yenileceği açıkça ortada sonuçta onun hikayesini okuyoruz ama öyle bir yenilmeli ki harbidende savaşa kaido götürülmeli demem gerekiyor.

+Umarım oda kaidoyu iyi kullanır. Bunca övgü ünvan boşa çıkmaz diyordum

Açıkçası bu bölümü gördükten sonra kırıldım.

Valla vs belirleme konusunda ne deseler mantıklı bir şey var ya. Daha önceleri birkaç tahmin yapmıştım ama bilemiyorum gerçekten.:) Bakayım telefonda zor oluyor yazmak, eve gidince yazarım bir şeyler. Sen ne düşünüyorsun?
Meydan savaşı olacak gibi duruyor. Bu bölümdeki savaş küçük bir ön gösterimdi sanki. Her zamanki eşleşme mantığı bu sefer işlemeyebilir. Benim de kafam karışık olduğu için sordum zaten. :D
Klasik eşleşme mantığıyla düşünürsek; bu saatten sonra Zoro için King aşağısı herhangi bir rakip bende büyük hayal kırıklığı yaratır. Halihazırda bir power up aldı. Muhtemelen dövüş içinde de gelişim gösterir. Hal böyleyken, King aşağısı Zoro'yu çok zayıf gösterir. Hele ki, seri 5 sene sonra bitecek muhabbetleri dönerken.
Benim isteğim ise bir şekilde Kaido dövüşüne dahil olması. Zoro'yu, Kaido karşısında görmek istiyorum. Kaptanıyla beraber bir şeyler yapsın artık. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık