Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda hep aynı şeyi yapıyor. Bi karakteri övüyor övüyor övüryor sonra süründürüyor... Yok oden anne sütü emmemiş yılan zehri içmiş yok ayı ile boğuşmuş yok one piecei görmüş... Wanoyu tek başına yok edecek gücü var Odenin... Düştüğü duruma bak. Aynı şeyleri Katakuri ve Doflamingoda da yaptı... Çok sıkıcı ve saçma bi durum. Bakalım nasıl bağlayacak bu saçmalığı...
Ayranım dökülmesin muhabbetine girmek kadar sevdiği başka bir şey yok bu mangakanın. Katakuri'de de Doflamingo'da da böyle yaptı. Dövüş biraz daha uzun sürse Katakuri ağlayarak tayfana al beni diyecekti Luffy'ye. Kaido'da kim bilir nasıl saçmalıklar göreceğiz insin diye. Big Mom'ın da kafasına kaç tonluk dinozor düştü ama o yüzden bayılmamış da tam o anda uykusu gelmiş uyumuş. Bak sen şu işe! Zoro'nun da dövüş sonrasında birden karnı guruldadı diye düşüp bayılması felaket derecede saçmaydı.

Katakuri'nin yenilmesi bana hala saçma geliyor. Hiçbir açıklama da mantıklı hale getiremez.
X karakter dayak yiyip yiyip ayağa kalksa deriz ki bu adam dayanıklı. Mesela Teach. Sözde kıvranıyor her saldırıda ama nelere nelere dayandı şimdiye. Ama Luffy o kadar dayak yiyip ayağa kalkınca plot armor deniyor.

Seni rahatsız eden bu mudur bilemem tabii. Genel kanı bu diye yazdım.

Vs çizmekten tiksinen bir mangakanın serisini okuduğumuzun bilincinde olup her tırt olayda bütün samimiyetimizle sövmemiz lazım. Ardından bir sonraki vsye geçiş ve umutlu bekleyiş. Kata vssinin en azından bir bölüme daha ihtiyacı varken ve çok rahat çizebilecekken çizmemesi Oda'nın bu konudaki kabızlığına çok güzel bir örnektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık