Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba bu Wanoyu Kaidonun adasına gelen canavarlarla mı tehdit etti Orochi.Odenin 5 yıl hazırlık yapmadan beklemesi ve sonrasında Kaidoya dalmaya gitmesinin hiçbir mantıklı açıklaması yok gibi.
Onlar ne harbiden ya.Kaidonun asıl tayfası mi ?
Hepsi uber zoan yemiş adamlar mi ki ne olaylari merak ettim.

Oroçi ile Oden arasındaki sahneler olumlu bir havada çizilse, tamam deriz, saflık etti güvendi Oroçi'ye. Ama tam aksine Oroçi açık açık Oden'e herkesi kandırdım xD, babanın da başını yedim zehaha yapıyor bölümde, nanik yapmadığı kalmış bir. Oroçi'ye güvenmesi söz konusu olamaz bu şartlarda. Çok enteresan bir şey çıkacak yoksa _GODA!!'cı kitle biraz daha eriyecek.
Her halükarda güvenmesi kötü. Olumlu havada çizilmesi için Shogunluğu teslim etmesi gerek. Veliaht Wano'da ama shogun hala Orochi. Olur mu öyle şey?

Her halükarda güvenmesi kötü. Olumlu havada çizilmesi için Shogunluğu teslim etmesi gerek. Veliaht Wano'da ama shogun hala Orochi. Olur mu öyle şey?
Eğer Oroçi düzgün biri olsa Oden kalk ben tahta oturacağım demezdi. Hayatını Kuri'ye daimyo'luk ederek geçirirdi. Hatta Oroçi'ye yardımcı olur, fikir verirdi dünyaya açılalım diye. Şogunluk babadan oğla geçmiyor. Ortada bir hakkımı yedin ya meselesi yok. Bir şogun gitti yerine başka bir şogun geldi sadece. Sıkıntı Oroçi'nin ülkeyi Kaidou'ya peşkeş çekmesi.

Eğer Oroçi düzgün biri olsa Oden kalk ben tahta oturacağım demezdi. Hayatını Kuri'ye daimyo'luk ederek geçirirdi. Hatta Oroçi'ye yardımcı olur, fikir verirdi dünyaya açılalım diye. Şogunluk babadan oğla geçmiyor. Ortada bir hakkımı yedin ya meselesi yok. Bir şogun gitti yerine başka bir şogun geldi sadece. Sıkıntı Oroçi'nin ülkeyi Kaidou'ya peşkeş çekmesi.
Yahu babadan oğula geçmiyorsa bizimkiler niye Momo için uğraşıyor? :) 8 yaşında velet 9 kının vesayetinde de olsa shogun olacak. Yasuie boşuna kafasına vurmuyor Oden'in. Oden istemediği için Yasuie'ye iteliyor shogunluğu.

Yahu babadan oğula geçmiyorsa bizimkiler niye Momo için uğraşıyor? :) 8 yaşında velet 9 kının vesayetinde de olsa shogun olacak. Yasuie boşuna kafasına vurmuyor Oden'in. Oden istemediği için Yasuie'ye iteliyor shogunluğu.
Çünkü elde başka seçenek yok. Momo denen sapkın velet tek umut :)

Yoksa Oden diyor derdim başa geçmek değil ama ülkeyi mahvetmişsin, kalk, düzeltmem gerek diye. Şimdi Oroçi düzgün biri olsa Oden ne diyecek, kral da benim imparator benim mi diyecek? Gider temiz temiz Kuri'yi yönetir.

Viz'den anladığım kadarıyla Oden ve Orochi beraber Kaido'ya saldırmayı planlamış galiba. Cümlenin gidişatı oraya doğru gidiyor.:( Oden:

-Gemiler ne alemde? Biliyorsun (Orochi)....Kaido ile...

Sanki Orochi, Oden'e gemiler yapıp o gemiler ile Kaido'nun mekanına gidip savaşacaklarına dair söz vermiş gibi anladım ben.

@Smoker Oden hakkındaki ''Hiçbir düşman onun seviyesine değildi'' kısmı farklı galiba.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık