Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her şeye ve herkese rağmen bir adama inanmak da güzel duyguymuş be. Ailesi ve kınları nasıl güveniyorlarsa, ben de öyle güveniyorum Oden'e. Hadi bakalım!
Bu bölümde Oden aslında yaptığı bütün karaktersizlikleri affettirecek bir özveri gösterdi ama adam aynı zamanda vasıfsızlıkta çığır açtı yahu.

Bu bölümde Oden aslında yaptığı bütün karaktersizlikleri affettirecek bir özveri gösterdi ama adam aynı zamanda vasıfsızlıkta çığır açtı yahu.
Oden çok iyi bir yönetici değil zaten. Başından beri de istemiyordu. Bu bölümde de söylüyor. Sadece Orochi'den kurtarmaya çalışıyor işte. Yani yönetici olarak hatalar yapabilir.

Oden, Orochi'yle görüştüğü sırada, dışarıda iki kişi okla vuruluyor. Bunun görüşmeyle bir ilgisi olabilir mi? Oden'e gözdağı vermek için mi yapıldı o saldırı? Bence onunla alakalı. Gemi ve Kaido lafını tam bağlayamadım ama muhtemelen halkı ile tehdit ettiler. Güçle de çözülemeyecek bir durumdu. Öyle olsa kesinlikle yapardı. Zaten ilk başta bir risk alıp direkt Orochi'yi öldürmeye gitmedi mi bu adam? Sonra neden bir anda kendini rezil etmeye başlasın ve bunu tam 5 yıl sabırla devam ettirsin? Demek ki büyük bir tehdit vardı ve bunun güçle çözülemeyeceğine inanıyordu. O yüzden kendini bu hallere düşürmeyi göze aldı.
Kim ne derse desin; ben bu adamı seviyorum ve düştüğü duruma üzülüyorum. Bölüm de çok etkiledi beni.
Bölümün tek kötü yanı, Bariyer Meyvesi'nin saçma gücüydü. Onu da görmezden geleceğim artık. Alıştık böyle durumlara.
Tehdit ettikleri şey her neyse, beş yıl sonra aniden yok olmadı ya. Şu anda saldırı kararını alan adam 5 yıl önce de alırdı.

Ayrıca Oden'in idamına gidiyorlar da Oden ne ara yakalandı? :s

Bölümü okuyunca acıdım Odene.

Keşke Şirohige reisten yardım istese. Karşısında ki düşman çok ağır top.

Roger öldükten sonra onunla bağı olan herkesin başına badire geliyor niyeyse.

Sayıyı okuduğumdan beri Oden'in motivasyonunun ne olabileceğini düşünüyorum, doldurulması gereken kocaman bir boşluk. Geçtiğimiz sayılarda beklenilen belirli bir zaman teması çok hakimdi, buradan hareketle aklımda bir fikir canlandı: Zoro bir antik silah arkadaşlar. Ryuma da öyleydi, Zoro da öyle. Oden, Zoro'nun güvenli bir şekilde doğabilmesini bekledi. Eksiği gediği çok bir düşünce tabii ki ama bence tartışılabilir.

Yalnız sana gemi vereceğim sonra Kaido'yu indireceğiz sözü verdiyse çok ucuz olur.

Neyse bari bu sözün altını doldursun Oda ''The greatest turmoil caused by a weeping Oden...Is something you'll only witness once" Umuyorum çok ezik göstermez dövüş sırasında. (Gerçi dövüşü de pek göstermeyecek,0 ama olsun...)
Muhtemelen öyle demiş ama : (

Dövüşte çok ezik gözükmez ama. Oden'in namına bir tutunacak dal o kaldı çünkü. Yoksa kıvırmalarıyla anılacak sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık