Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adam neyle tehdit edilirse edilsin, genel olarak özgürce takılabildiği bir 5 yılı varmış. Hadi 9 çöpten hain olanını (varsa) denk getirdi ve onu Wb'ye yolladı. Hain Wb'ye tabiki gitmedi ve onun ağzından gelmiyorum, umurumda değil tarzı bir mesaj iletti Oden'e. La bu durumda bile Oden'in bunu yememesi lazım, Wb'yi tanıyor adam. Hiç yardım istememiş olma ihtimali de leş bu da leş.

Oden’i seviyorum ama 5 yıl boyunca hangi sebepten ötürü Kıvırtıp da, Oroçi eziğine eğildin. Bu düzgünce açıklansın yoksa Oden için bazı şeyler kötüye gider.

Biz bunları söylediğimizde bazıları tarafından ne dar görüşlülüğümüz kaldı ne de uğramadığımız hakaret,şimdi ne düşünüyorlar acaba :d @Jacques (Bak bu sefer senin gönlün rahat olsun diye özellikle etiket atıyorum sen kendini biliyorsun)
Türkçesi gelsin bi ne olduğunu anlayayım 2 bölümü de okumadım. Ayrıca biz senin daha önce tartıştık mı onu bile hatırlamıyorum. :D

Bu adam neyle tehdit edilirse edilsin, genel olarak özgürce takılabildiği bir 5 yılı varmış. Hadi 9 çöpten hain olanını (varsa) denk getirdi ve onu Wb'ye yolladı. Hain Wb'ye tabiki gitmedi ve onun ağzından gelmiyorum, umurumda değil tarzı bir mesaj iletti Oden'e. La bu durumda bile Oden'in bunu yememesi lazım, Wb'yi tanıyor adam. Hiç yardım istememiş olma ihtimali de leş bu da leş.
İyi diyorsun, güzel diyorsun da; WB gelince sorunun çözüleceğini nereden çıkardın reis? Sorunun ne olduğunu biliyor muyuz? WB güçlü diye mi çözeceğini düşünüyoruz? İyi de, Oden zaten Kaido'yu da yenebileceğine inanıyor. Demek ki güçle çözülemeyecek bir durum olduğunu düşünüyor. Belki öyledir, beki değildir. Buna karar vermemiz için önce sebebi öğrenmemiz lazım. Eğer WB geldiğinde çözülebilecek bir şeyse, o zaman sana hak veririm.

En iyi seçenek böyle bir bölüm hiç yaşanmamış gibi saymak. Başka türlü bölüm sindirilemiyor.

İyi diyorsun, güzel diyorsun da; WB gelince sorunun çözüleceğini nereden çıkardın reis? Sorunun ne olduğunu biliyor muyuz? WB gülü diye mi çözeceğini düşünüyoruz? İyi de, Oden zaten Kaido'yu da yenebileceğine inanıyor. Demek ki güçle çözülemeyecek bir durum olduğunu düşünüyor. Belki öyledir, beki değildir. Buna karar vermemiz için önce sebebi öğrenmemiz lazım. Eğer WB geldiğinde çözülebilecek bir şeyse, o zaman sana hak veririm.
Dostum bu adamlar son sayfada mevzuyu konuşarak çözmeye gitmiyorsa elbette güçle çözülebileceğine inanıyorlar demektir. Bu adamın eşi ve çocuklarının kafasına bomba konsa bile o kadar çaresiz kalsa bile gene Wb gibi bir güç bir çok şeyi çözer. Bekleyelim elbette ama çok fazla sıkıntı var.

Oden, Orochi'yle görüştüğü sırada, dışarıda iki kişi okla vuruluyor. Bunun görüşmeyle bir ilgisi olabilir mi? Oden'e gözdağı vermek için mi yapıldı o saldırı? Bence onunla alakalı. Gemi ve Kaido lafını tam bağlayamadım ama muhtemelen halkı ile tehdit ettiler. Güçle de çözülemeyecek bir durumdu. Öyle olsa kesinlikle yapardı. Zaten ilk başta bir risk alıp direkt Orochi'yi öldürmeye gitmedi mi bu adam? Sonra neden bir anda kendini rezil etmeye başlasın ve bunu tam 5 yıl sabırla devam ettirsin? Demek ki büyük bir tehdit vardı ve bunun güçle çözülemeyeceğine inanıyordu. O yüzden kendini bu hallere düşürmeyi göze aldı.
Kim ne derse desin; ben bu adamı seviyorum ve düştüğü duruma üzülüyorum. Bölüm de çok etkiledi beni.
Bölümün tek kötü yanı, Bariyer Meyvesi'nin saçma gücüydü. Onu da görmezden geleceğim artık. Alıştık böyle durumlara.
Niye yardım istemiyor halkı tehlikedeyse? Oda s.çmış işte bildiğin...

Edit: sonraki konuşmaları okumadım daha 2. sayfadan alıntı yaptım. xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık